Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg az egyetem a legnagyob...

Tényleg az egyetem a legnagyobb "buli"?

Figyelt kérdés

Oké, lehet hogy én csinálok valamit rosszul, de én nem poénként, meg hatalmas szabadságként, főleg nem buliként fogom fel az egyetemet. Egy elég komoly karra járok, ami megköveteli a rendszeres készülést és minden órán való részvételt, amik miatt sokszor hétvégente is rengeteget kell készülnöm és tanulnom, így nálam nem csütörtök estétől hétfő reggelig tart a kijózanodás, mint az sokszor meg van hirdetve.

Nem arról van szó, hogy éjjel-nappal tanulok, de valahogy nekem inkább az jött le az elmúlt évről, hogy bejárogatok órákra, készülök rendszeresen, tanulok milliószor többet, mint középiskolában, és ha van egy kis szabadidőm, akkor találkozom néhány haverommal, és kikapcsolódunk. De ettől még nem tartom "bulinak" az egyetemet, sőt, sokszor inkább elegem van a nehézségei miatt.


2016. dec. 20. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az egyetem nem olyan nagy buli, mint az amerikai filmekben lehet látni..
2016. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig buli. Én dolgoztam egyetem mellett, de az évfolyamunk hírhedten xarfejekböl állt, ilyen rossz társaságot se gimiben, se általánosban nem láttam. Mindig más emberekkel jártam bulizni, nem az egyetemről ismert arcokkal.
2016. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam és tanultam is. Nehéz volt és megszenvedtem a jó eredményekért, de megérte. Mindemelett pedig nekem akkor is buli volt. Nem jártam annyit, mint a többiek bulizni, de maga a kollégiumi lét és az az egy-két buli, amire eljutottam nagyon jók voltak. Sok új barátot szereztem és, ha végiggondolom az életem, azt kell, hogy mondjam, hogy tényleg az egyetem volt a legnagyobb buli. Bár még azért jó pár év van előttem /remélem/, lehet ezek felülírják majd. :)
2016. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért volt "buli", mert akkor kezdtem ténylegesen önállósodni. Szóval én nem szó szerint mondanám annak.
2016. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van mögötted pénz és büfészakra jársz, akkor tényleg nagy buli. Ezt az "egyetem a legnagyobb buli" szöveget csak olyan ismerőseimtől hallottam, akik 2-3 évet is csúsztak és a szülők fizették a dolgot vagy olyan szakra jártak, ami kb. egy gyengébb OKJ szintje.
2016. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!