Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A csajok miért mindig a...

A csajok miért mindig a magasabb srácokkal közösködnek/vannak társaságban?

Figyelt kérdés
Gólyabálokon mindig velük akarnak táncolni, a bulikban velük szelfizgetnek, velük bratyiznak akárhol látom őket. A sétálóutcákon is mindig azt látom, hogy 1-2 csaj mindig 2-3 colos gyerek társaságában lötyög a kávézóban vagy az egyetem környékén is szinte mindig ilyen legalább 180-185 centis szépfiúkkal társalognak. Miért ennyire szoros a körükben ez a kasztosodás és miért irtóznak ennyire az alacsony pasiktól? Most egyáltalán nem a párkapcsolat hanem társaság/barátkozás szempontjából közelítem meg az egészet (a társkeresés szempontjából már nem is izgat, mert tudom, hogy felesleges emiatt rinyálnom). Oké, hogy én is a 170 centivel a hobbit kategóriát képviselem, de komolyan ennyire cink az alacsony pasikkal történő szimpla interakció is? Mert hogy pokoli ritkán látok csajokat 175 alatti huszonéves srácokkal egy társaságban az egészen biztos. És higgyétek el, ezt nem mesélem be magamnak, csupán a tapasztalat beszél belőlem.

2016. dec. 4. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Mert remélik, hogy nekik a farkuk is nagy.
2016. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1: És ez tényleg így van? Úgy értem van egyenes arányosság a magasság és a péniszméret között? :O

Btw nekem 16 hosszú, de ezt nem tudom melyik kategóriába sorolni vagy hogy szégyelljem-e.

2016. dec. 4. 19:33
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég vékony (3,5), de inkább visszakanyarodnék a kérdéshez.
2016. dec. 4. 19:34
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

magassag es peniszmeret kozott en meg nem tapasztaltam osszefuggest.


amugy meg valaszom : en meg nem lattam olyat, hogy csak magas sracok vannak tarsasagban, szval te azt a peldat latod, en meg ezt, igy kijon , hogy vegyes a felosztas a gelerikben.:)

2016. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nagyobb biztonságban érzik magukat mellettük pedig ha tudnák hogy a bunyóban mennyire nem a magasság számít...Eléggé illúzió romboló lenne ez nekik.Bár ettől függetlenül lehet pont ezért nem fognak belekötni az ilyen srácokba
2016. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

nem, tényleg azt hiszik, h akkor a farkuk is nagy :'D barátnőmmel múltkor chateletünk fiú ügyek stb, mutatott egy oszttársáról képet, mondta, h rohadt magas, majdnem 2 méter. aztán hozzá tette, hogy "vajon akkor mekkora lehet a farka?" és nem viccből mondta :p

fun fact: azóta összejött meg szakított is vele, kb 17cm-es a szerszáma, ami azért az erős közepes kategóriába esik

2016. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Mondd már el, hol látni ennyi szép magas fiút, mert engem törpikék vesznek körül.
2016. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges ide írnom, mert ha elmondom, hogy 165 cm vagyok, mégis szóba állnak velem a nők, sőt barátnőm is van, akkor úgyis azt fogod mondani, hogy hazudok. Inkább meghagylak abban a hitben, hogy minden nő felszínes r_banc és csak a magas pasikkal állnak szóba
2016. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7: Mindenhol. Budapesten/vidéken, egyetemen ill. környékükön/sétálóutcákban/parkokban stb. Általános jelenség a fiatalok között.

#8: Természetesen a kivétel erősíti a szabályt. Gondolom nem a te példádat akarod általános érvényűnek tekinteni, de ehhez elég kinyitni a szemedet, hogy belásd igazam van.

2016. dec. 4. 21:09
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

9#

"A kivétel erősíti a szabályt"

Na, megtaláltad a másik kifogás dumát. De mindegy. Nem vitatkozok veled, engem teljesen hidegen hagy, hogy egyedül fogod leélni az életedet a tévképzeteid miatt.

2016. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!