Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátom elment 1 hónapra...

Blau1999 kérdése:

A barátom elment 1 hónapra Ázsiát bejárni, szerintetek mik azok amikkel segíthetném, fejleszthetném magam mire visszajön?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy csinálok egy tisztítókúrát mondjuk léböjtöt. Aztán arra, hogy beiratkozom egy nyelviskolába és fejlesztem az angol tudásom. Nagyon jó lenne még 3-4 kilótól megszabadulni ez alatt az egy hónap alatt, kicsit sportolni. A segítségeteket szeretném kérni, hogy írjatok nekem elfoglaltságokat, tréningeket, tanfolyamokat amikbe szerintetek hasznos lenne belevágni, meg persze a barátomat se tölti el tőle az az érzés, hogy nem is tudok mit csinálni míg nincs itt. Szeretném fejleszteni magam.
2016. dec. 21. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Gésa golyó, legyel rugalmasabb hátul, banán teljesen a szadba megy stb...
2016. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Blau? A zsidokhoz nem ertek.

Talan keress neki penzt annak tuti orulni fog

2016. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Miert lennek zsido? Es ha az lennek az miert volna baj????

Nem vagyok zsido de ez eleg gusztustan mar ne haragudj. Normalisan feltettem egy kerdest, normal stilusban es megy a zsidozas, meg a perverz reflektalas. Valaki igazan irhatna valami normalisat legyszi.

2016. dec. 23. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez miert volt " perverz reflektalas" ?

Blau a neved. Ez zsido eredetu nev.

A zsidok eszjarasa es gondolkodasa teljesen mas mint a mienk magyaroke.

En ezert nem tudok egy zsido ferfi fejevel gondolkodni.

Amugy a kerdesed ha mar itt tartunk abszurd es fontoskodo, jelentektelen h a baratid azsiaba ment egy honapra....

Es mi nem hiszem h tudunk neked tanacsot adni h mivel usd agyon az idot addig

2016. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D egy 17 eves, abszolut magyar csaj vagyok meg a dediszuleim sem voltak kozelebe ahhoz hogy zsidok legyenek. De meg ha az is lennek ez nem azt jelenti hogy az ember mashogy gondolkozik:D nem ufok! Kiborito hogy az emberek mennyire szeretnek megkulonboztetni.. Egy anagramma a nevem es ezert azt hitte valaki hogy zsido vagyok:D latas hallas beszelgetes nelkul. Zsenialis😅
2017. jan. 9. 14:41
 6/8 A kérdező kommentje:

A perverz reflektalast pedig az elso valaszolora irtam.

Kezd veglegesen elfogyni a hitem abban hogy magyarorszagon meg vannak emberek akik normalisak, nem gunyolodnak es nem csak azt nezik hogy a masik milyen vallasu/szarmazasu/borszinu. Szegyelni valo dolog igy magyarnak lenni es szepen bebizonyitotta most ez is.

Kedves es normalis kerdes erre egy perverz valasz, aztan egy eloiteletes. Ha nem tudsz normalisan lehet hogy nem kene sehogysem :)

2017. jan. 9. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
tanulj meg zongorázni.
2017. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
U az mondjuk izgi. Koszi! Ilyesmikre gondoltam
2017. jan. 11. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!