Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan fejleszthetném 10 éves...

Hogyan fejleszthetném 10 éves lányom rajzkészségét, sanos tanfolyam nincs a közelben, esetleg létezik ilyen könyv vagy dvd?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


tanfolyam, ha mégis meggondolnád magad:


[link]

2010. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért szükséges fejleszteni a rajzkészségét?
2010. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen rajzol.,de gondolom ennek is megvannak a maga technikái amit autodidakta módon nem lehet megtanulni...eger melett élünk egy kis faluban+mozgáskorlátozott vagyok,nem tudok utazgatni
2010. jan. 27. 18:38
 4/8 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm a remek könyv tippet!!!!!
2010. jan. 27. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
szívesen. csak egy tipp: netről is letölthető
2010. jan. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szia, 13 vok fiú én háromszor voltam egy nyári táborban, és most olyan önarcképet csináltam, hogy engem lepett meg, állatok olyan jól rájzolok, hogy nem is gondoltam volna...

[link]

kérlek nézdd meg ezt az oldalt, és ha lehet olvasd is el! hasznos..

és azon kívül ha beírod a keresőbe, hogy Hollósi Ágnes megtalálhatod a tábor pontos helyét és idejét! ez tök komoly ajánlom neked!

2010. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én voltam az előző, az a könyv amit az első mutizott, ugyanazt tanitja az Ági , csak az ami abban benne van már a "felnőtt" 13+ nak "ajánlott kategória" van egyfajta gyerek kurzus, még azt ajánlom, ez ugyanaz aprogram ami (a félig anyukám által alapított)Csendotól jött, Csattos Ilona tanítja "még", de ő a felnőtett...

sztem a gyereked az Ágihoz mennyen táborba, ahol igazán fejlesztheti a profizmusát!

2010. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha elértek a középsuli jelentkezésekhez oda akkor irasd a Garabonciás Üzleti Szakközépbe! Pro rajz suli! :D
2010. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!