Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan aki nem szereti a...

Van olyan aki nem szereti a szilveszter ünnepet?

Figyelt kérdés

Én több okból sem szeretem. Egyrészt a kutyám megijed a tűzijáték és a petárda hangjától és emiatt nagyon nyugtalan szegény. Másrészt a hangoskodás miatt,hogy ilyenkor még a panelban is csomóan házibulit tartanak és a zene hangerejével nem fukarkodnak. Volt egy olyan év nálunk hogy nem lehet megmaradni a lakásba mert olyan hangosan hallgatták a zenét a szomszédba hogy szinte rezgett a szobámban a karácsonyfa.

Van még rajtam kívül aki nem szereti ezt az ünnepet?


2016. dec. 22. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Én imádom. Panelban lakom és már áthívtam pár barátot hogy ünnepeljünk és bulizzunk.
2016. dec. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Kertes házban lakok, és én is utálom ugyanazon okokért, amikért te is utálod.


15/L

2016. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretem, de nem is utálom. Szomszédunknak nagy baráti társasága van, szeret is bulit tartani, ráadásul neki a névnapja is e napon van. De elviselem.

Én nem bulizom, nekem ez a nap is olyan mint a többi.

2016. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy én elég magamnak való vagyok, jobb szeretek otthon lenni egyedül. Azt meg ilyenkor nem nagyon lehet, lakótársam áthívja a társaságát, így hülyén érezném magam a szobámban ülve, lelépek és körbenézek a városban de igazából ott sincs semmi érdekes azon kívül hogy mindenkinek elmegy a maradék esze is.
2016. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. dec. 22. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
ez is olyan nap lesz mint a többi péntek,szombat,vasárnap csak most petárda és tűzijáték is lesz
2016. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, nem találok semmi ünnepelhetőt abban, hogy már megint eltelt egy év, felszólításra pedig nem megyek bulizni. A hangoskodás nem zavar, nyáron is rendszeresen partiznak a szomszéd házban (bár lehetne jobb a zenei ízlésük), tűzijáték is gyakran szokott lenni a környéken. Ha valaki féktelenül akar bulizni, felőlem tegye, utána egy teljes évig megint nyugton lesz.
2016. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!