Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért sírunk néha álmunkban?

Sssaszem kérdése:

Mért sírunk néha álmunkban?

Figyelt kérdés
Mért érzi az ember úgy, hogy valami rosszat ámodik sír álmában felébred mért olyan könnyes a szeme mintha sírt volna? ÉN ezt tapasztaltam.

2016. dec. 22. 21:00
 1/10 anonim válasza:
66%
János 3,16... Amugy meg ilyen boldogsagmirigyek szabadulnak fel attol ha az almodban szomoru vagy emiatt is jo, ha meghalsz az almodban(ezt gondolom tudtad), mert attol elvileg (Einstein szerint, de i is csak gondolta, nem bizonyitott alitas) tovább fog élbi az ember... Amugy meg azert sirunk, mert ezt csinalja az agyonk, az idegrendszerunkre magyon nagy hatassal van az agyunk, es nagyon kell kordaban tartania... Kb ennyi
2016. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Álmainkban,a bal agyfelünk által feldolgozhatatlan dolgokat próbálja feldolgozni jobb agyfelünk,a velünk történt dolgok újrajátszásával,egy szimbólikus közegben.

Néha ezek lelkifájdalmak,melyeket újraélünk álmunkban.

2016. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek mért lelki fájdalmak amit feldolgoz az agyunk?
2016. dec. 24. 19:54
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezek néha miért lelkifájdalmak,melyeket újraélünk álmunkban.

Nekem volt egy olyan érzésem, hogy kórházba kellett mennem nagyon, nagyon sírtam. Mért sírtam ennyire.

2016. dec. 24. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kórházba menés sok ismeretlen,félelmetes doldot is okozhat.
2016. dec. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel álmomban sírtam, mert megint kórházban voltam éppen szemészeten. Anyukám bejött és már jó érzés volt, hogy nem vagyok egyedül. Ez most reggel történt.
2019. ápr. 25. 08:00
 7/10 sassszem válasza:
Ma szokás szerint kórházban voltam a térd miatt hosszú műtéttől féltem.
2019. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sassszem válasza:
Ma szokás szerint kórházban voltam. A hosszú térd műtéttől féltem, hogy bizony sokáig fog tartani.
2019. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sassszem válasza:
Hétfőn szokás szerint műtétre kellett mennem, ezért sírtam. Ugye kórházba kellett mennem. Ez csak álmomban történt meg.
2019. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma nagyon sírtam, mert be kellett mennem a kórházba műtétre, mert elakadt egy kő a vezetékemben és sajnos újra műtét várt rám. Szerencsére csak álmodtam, azt gondoltam, hogy még mindig valóságos.
2022. okt. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!