Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor karácsonykor, vagy...

Ilyenkor karácsonykor, vagy bármilyen ünnepnél el szoktatok gondolkodni az életeteken? Nem érzitek rossznak ilyenkor olyanokat ami máskor szinte fel se tűnik?

Figyelt kérdés
Legyen az kategórián belül vagy kívül eső dolog. Például én valahogy ilyenkor úgy érzem hogy az életem céltalan vagy magányos vagyok. Jobban nyomasztanak a múltam árnyai. De ezek átlagos napokon nem merülnek fel. Amúgy előre is kellemes ünnepeket emberek :D

2016. dec. 23. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha az vigasztal, akkor nekem minden nap (H-V) ilyen.
2016. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem igazán foglalkozom negatív gondolatokkal, hiszen nem segít és miért irigykedjek másokra? Mindenkinek van elég baja, ha mesélnék milyen látszatkapcsolatok vannak...pfff.

Meg tudod, nem szeretnék olan sablonos ember lenni, hogy megragadjak ezen a területen, amikor mondjuk a multiverzumokról való olvasás hatszor érdekesebb, nem beszélve megannyi más dologról az életben. Szóval ne legyél átlagjózska, hogy elmerülsz az önsajnálatban! :) Boldog Karácsonyt neked is!

2016. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából igen! Minden évben karácsonykor az van előttem, hogy mennyire szar is az élet... És valóban magányosnak érzem maga hiába itt a család...valamiért olyan elcseszetnek érzem az egész ünnepet! Boldog ünnepeket neked is :)
2016. dec. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ezen a héten jött elő ez a dolog. Eddig lefoglalt a suli, semmi szabadidőm nem volt. Most meg mindenre van időm jelenleg, jön a karácsony és eszméletlenül magányosnak érzem magam. Nagyon jó lenne ha most lenne barátom, akivel szeretjük egymást. De bízom benne hogy jövő ilyenkor boldog leszek.

Pozitívan kell gondolkodni!

Neked is kellemes ünnepeket!

22L

2016. dec. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is érzek így. Főleg, hogy most lesz kereek évfordulója egy családi tragédiának, és a születésnapom is közeleg. Bár, Örülök, hogy idősebb leszek, de valamiért keserűen gondolok rá.
2016. dec. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én minden reggel elgondolkozok a metrón munkába menet. Leginkább az a kérdés szokott keringeni a fejemben, hogy mi a f_szt keresek itt?
2016. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem majdnem minden napom ilyen. Én már hozzászoktam.
2016. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a négyessel de úgy általában mindegyik kommenttel.

Együtt is érzek.

Ha esetleg vagytok Debrecen környékéről, írhatnátok.

26f

2016. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az év végét érzem ilyenkor, és mindig rájövök hogy ugyanazokkal a problémákkal (vagy többel) küzdök, mint az előző év vége előtt. Soha nem változik semmi. Mert én sem változtatok semmin...


Hogy a következő évre kitervelek e valamit, hogy jobban érezzem magam, az majd a következő az majd 2018 elején fog kiderülni.

2016. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azon gondolkodom, hogy miért nem tudok változni, miért úgy viselkedek emberekkel, ahogy? Ellenben az emberek mégis miért tudnak szeretni, ha eleve rossz vagyok?

Minden év végén azt szeretném, hogy a következő év jobb legyen emberi kapcsolatok tekintetében, de minden marad a régi...

Sajnálom!

2016. dec. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!