Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is utálja az ünnepeket?

Más is utálja az ünnepeket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen.
2016. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sőt, amikor gyermekotthonban voltam gyakorlaton, az ott lakó gyerekek hangoztatták is, hogy utálják a karácsonyt (mert ugye nem otthon szeretetben töltik, mint mások).
2016. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem utálom, csak hidegen hagy a felesleges jópofiskodás, meg az, hogy hirtelen ilyenkor mindenki szeret mindenkit. Inkább azt mondanám, a karácsony képmutató ünnep lett már inkább, kevésbé szól ez már a szeretetről.
2016. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Naná! Elég sokan.
2016. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Utálod???? Miért? 22-étől 02-áig semmit nem kell csinálni ha nem teljesen xar melóhelyen dolgozol, ezt utálod? Én örülök neki. Rokonlátogatás nincs, csak két ünnep között egy napot, de ott jól érezzük magunkat, iszogatunk. Bár akinek 24-én reggeltől estig a konyhában kell főzni, utána pedig mosogatni a pereputtya után, másnap, harmadnap pedig anyósához meg anyjához kell menni és hallgatni a baromságaikat, utána meg 2 ünnep között visszamenni melózni, annak tényleg car lehet. Áldom eddigi szerencsém, remélem így is marad.
2016. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
44%
Nekem csak a karácsonyi képmutatással, zenékkel, a filmekkel meg a feszült, kínos hangulatú családi összejövetelekkel van bajom, a szilvesztert szeretem.
2016. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak azért utálom, mert megkeseríti az élősködő öcsém az egészet. Csak akkor jön ki a szobájából, amikor kész a kaja, vagy hogy elkérje az ajándékot, de senkinek nem köszön meg semmit, úgy viselkedik, mint egy kibszott előkelő vendég, beszólogat anyámnak, akire meg dühös vagyok, hogy ezt hagyja...nyomasztó az egész, mert látszik rajta, hogy mindenki felé helyezi magát. Nem kíméli anyámat, de anyám is hülye, hogy körül dongja. Én nem is vagyok hajlandó leülni tesómmal egy asztalhoz, a sunyi kis gyökér soha nem néz a szemembe, csak anyámnak motyog, hogy máskor főzhetne többet.

A csúcspont, amikor feláll az asztaltól és férfiasan megköszörüli a torkát, mintha ő lenne az EMBER háznál.

Már dől a fűszag a szobájából, tiszta bagó meg fűszagú a lakás miatta.

Eh. Mindegy, holnap utazom vissza, de ez a pár nap nagyon kiborít, egyszerűen nem tudom elviselni, a pénztárcám is dugdosni kell ilyenkor, ja mert lop is a kis édes.

2016. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!