Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom utálja az ünnepeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom utálja az ünnepeket mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a Mikulás, a karácsony...A Miukulás tényleg csak egy jelképes ajándék..egy vigács a kedvenc csokimmal, egy pár zokni,egy csoki mikulás...csak hogy tudjuk nem felejtettük el egymást...Na már most ha én készülök neki valamiylen meglepetéssel, elég rosszul jön le, ha ő meg abszolut semmivel. Akkor ne készüljek smemivel? Vegyem át az ő stílusát, h ez mind mind csak feleslegesség??? Én ezt nem akarom...

Aztán itt lesz a karácsony. Nálunka családban igenis van hagyománya, és gyerekkoromban is csupa kellemes emlék jutt eszembe. Persz ő ezt is utálja, sőt otthon sem nagyon tartják. Nem anyagi okok miatt!

Most akkor mit tegyek? Hagyjam veszni az egészet? Vagy készüljek szokásomhoz híven? Ez lesza második karácsonyunk, h együtt vagyunk. Tavaly, lévén h 2hónaposak voltunk, megbeszéltük nem ajándékozunk..de most?? Mit tegyek???


2008. nov. 24. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Apukám is ilyen. Anyukám elfogadta. tedd te is ezt
2008. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mégis csak eltelt egy év, még mindig együtt vagytok, szeretitek egymást, és azért van különbség 2 hónapos meg több mint egy éves kapcsolat között. Szerintem az a legjobb megoldás, ha finoman szóba hozod, és megbeszélitek, mert akkor nem kell zsákbamacska módon izgulnod azon, készülj-e vagy sem, kapsz-e valamit vagy sem. Mondd meg neki, hogy a te családod igenis megadja a módját a karásconynak, és szeretnéd, ha ti is kedveskednétek egymásnak a szeretet ünnepén ajándékkal, kedves gesztusként. Ha szeret, és nem támadó stílusban adod elő, hanem kedvesen elmagyarázod neki, meg fogja érteni. vezesd őt rá a karácsony örömeire!
2008. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ajándékkal tudod meglepni.. :)
2008. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és annyit hadd tegyek hozzá, hogy megteheted azt is, hogy szokásodat betartva megajándékozod őt valamivel, de akkor készülj fel lélekben arra, hogy esetleg ő nem vett neked semmit. Viszont ha látja, és érzi, hogy te igenis figyelembe veszed ezt, és megleped őt, akkor szerintem az jól fog neki esni, és viszonozni fogja, ha kis csúszással is.
2008. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Az a lényeg, hogy Te adj neki valami kis kedveset. Nem hiszem, hogy hálátlan lesz.
2008. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
számomra is nagyon fontos a karácsony szentsége,én speciel megőrülnék ha a páromat ennyire hidegen hagyná...kérdezd meg tőle,miért idegenkedik ettől?és mondd el,hogy ez neked igenis fontos
2008. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéld meg vele a jövőben követendő irányzatokat.

2 lehetőség van: vagy elfelejted a dolgot, vagy te adsz, ő nem. (De baromi rosszul fog neki esni, hogy kap valami totál felesleges dolgot, amit utál őrizgetni, és nem mer kidobni, nehogy megbántson.) Hogy ő is adjon, arra a lehetőség szerintem nulla.

Én is borzasztóan utálom az ajándékokat, mivel 99%-ban olyan dolgok, amikre semmi szükségem, szemét, porfogó, vagy ha szükségem lenne egy hasonlóra, akkor nem olyan kivitelt kapok, mint ami kellene, és sajnálom a rá pazarolt pénzt, amin értelmes dolgot vehettem volna.

Ha egy kapcsolatban csak az ajándék utal a szeretetre, akkor már régen rossz.

2008. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk apukám ilyen, Ő viszont nagyon nem szereti, ha veszünk neki valamit. :)
2008. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Lehet hogy zsidó, mert van egy ismerősöm aki az, és nem tartják meg a karácsonyt meg a húsvétot sem
2008. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van.
2008. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!