Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem tartjátok furcsának...

Ti nem tartjátok furcsának amikor egy férfi fülbevalót hord?

Figyelt kérdés
Én eléggé visszataszítónak találom. Múltkor olyant láttam hogy egy nagy darab fickón kis csillogó fülbevaló volt eléggé meleges dolog volt pedig a csávó nem gondolom hogy meleg volt, nem is biztos,hogy tudja,szarul áll Neki. Azokkal nincs problémam,akik ilyen fültágítóst hordanak műanyagból. Ti hogy álltok ehhez hozzá?
2016. dec. 25. 03:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Én is furcsának tartom férfin a fülbevalót, de a fültágítót is.

[link]

A fültágítót két okból is:

1. A természet nem fültágítóval, mint felesleges dísszel alkotta az embert. Ruhával sem de annak funkciója van.

2. A civilizált Európa ne a primitív bennszülött lakosságot kövesse, akik a nemi szervtől kezdve mindenükbe oda nem való dolgokat helyeznek unalmukban miközben meg olyan elemi dolgokat sem képesek megoldani mint az éhezés vagy gyerekhalandóság felszámolása. Ugyanígy például Magyarországon is problémák vannak, például a társadalmi szakadékok. Ennek ellenére nem egy élhetőbb világ létrehozásán fáradoznak az emberek hanem bennszülött ékszereket hordanak.

Szerintem még fokozni kéne a hülyeséget és szájtágítónak is el kellene terjednie:

[link]

2016. dec. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

Valamint nem drága a csavarboltban az úgynevezett rugós alátét, többféle méretben és horganyzott kivitelben, erre a célra:

[link]

Habár az elhülyülés felé tartó világnak nem jó hír az ha nem drága, fontos az is hogy extra ára legyen az ilyen hülyeségeknek.

2016. dec. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A kilencevnes években elterjedtebb volt, de nekem akkor se jött be. Mondjuk én pasi vagyok, a csajoknak lehet hogy tetszik.
2016. dec. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, de nem zavar.
2016. dec. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán. Ha a nők agyonsminkelhetik magukat, ami nekem már undorító, akkor az ő fülükben miért nem lehetne egy kis fülbevaló?

Ízlés határain belül, természetesen.

2016. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Tőlem mindenki azt hord, amit akar.
2016. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is furán néz ki (első ránézésre legalábbis) és olyankor mindig elgondolkodok hogy meleg-e az illető, de általában nem az.


Amúgy engem nem zavar igazából, osztályfőnökömnek is van és teljesen hozzászoktam már. :)

2016. dec. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

# Tehát akinek fültágítója van, az nem tehet semmi hasznosat a világ számára?

Én kicsit másképp látom, ugyanis akadnak köztük olyanok is, akik azért hordanak ilyen ékszereket, mert tisztelik a természetet és tesznek is azért, hogy megóvják, ami szinte már lehetetlen, mert a mi szuperfejlett társadalmunk nem tanulta meg tudatosan használni a rendelkezésére álló technológiát. (Nem vagyok a technológia ellen) De abban biztos vagyok, hogy azok a primitív törzsek akik a természet törvényei szerint élnek és a természetre bízzák a népességszabályozást, nem ártanak annyit a bolygónak, mint mi akik büszkén kijelenthetjük, hogy felszámoltuk a gyermekhalandóságot és az éhínséget. Sajnos ez semmit sem ér, amíg a tudatlanságot nem számoljuk fel, ez utóbbit pedig fültágítóval a fülemben is csinálhatom, és akkor az előítéleteket is rombolom.

2016. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az is furcsa, ha kisgyerekek is viselnek fülbevalót. Akár kisfiú, akár kislány. Nem ők akarták, hanem az anyjuk és mégis viselik.
2016. dec. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

S te ha egy lány nadrágot?

Na látod, h hülyeséget beszélsz. 😃

2016. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!