Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordanak a férfiak/fiúk...

Miért hordanak a férfiak/fiúk fülbevalót?

Figyelt kérdés

Több embernél láttam és nem tetszik.

Azt hiszik ettől menőbbek lesznek?



2016. szept. 21. 12:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
A nők/lányok miért sminkelik magukat? Azt hiszik ettől szebbek lesznek? Épp ellenkezőleg.
2016. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Mert NEKIK tetszik, és semmi köze a "menöséghez". Ez ugyanolyan kérdés, hoyg miért hord valaki farmert vagy öltönyt....
2016. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak:


Egyáltalán nem olyan.

2016. szept. 21. 13:57
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ki mondta neked, hogy csak nők hordhatnak testékszert?
2016. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

"Több embernél láttam és nem tetszik."


Faaszt érdekel.


A férfiaknak is van fülcimpájuk, ők is dekorálhatják.


Nem hiszik azt, hogy menőbbek lesznek, TE hiszed azt.


Nagyanyám szerint a rövid hajú lányok - neki már a vállig érő is az - feltűnősködni akarnak. Miért? Mert nagyanyámnak feltűnik, ha valaki nem illik a világnézetébe. Neki feltűnő. Másnak nem.

2016. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Én azért fogok hordani, mert örököltem apámtól.
2016. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azért hordom mert nagyon tetszik és így érzem jól magam és mindkettő fülemben van.
2016. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

2:

"Mert NEKIK tetszik, és semmi köze a "menöséghez". Ez ugyanolyan kérdés, hoyg miért hord valaki farmert vagy öltönyt...."


Pontosan ugyanolyan kérdés, leszámítva a ruha védelmi szerepét (hideg, meleg, csapadék, UV, stb. elleni). Azaz pontosan ugyanúgy van köze a "menőséghez", mert a ruhát is ugyanúgy azért hordjuk, hogy valamit mutassunk vele. Ha mást nem, akkor azt, hogy elfogadjuk azt a társadalmi konvenciót, hogy utcán nem meztelenkedünk. De egy öltönnyel meg elegáns megjelenést mutatunk, ahogy egy kirívó ruházatnak, vagy kommerez ruházatnak is megvan a szerepe. A fülbevaló ebben nem lóg ki a sorból, ahogy más testékszerek vagy a tetoválás sem.

2016. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Ja és a "nekem tetszik" az annyit jelent, hogy nekem tetszik az, hogy ezt mutatom magamból a környezetemnek.
2016. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem meg qrvára nem tetszik, hogy neked nem tetszik. Semmi közöd hozzá. A nők füle ugyanolyan, mint a férfiaké, miért ne hordhatna egy férfi fülbevalót?
2016. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!