Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi oka lehet annak ha valaki...

Mi oka lehet annak ha valaki csak úgy töröl az ismerősei közül Facebookon?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rájött hogy sosem likolod a képeit :)
2016. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy milyen volt az ismeretségetek / kapcsolatotok. Engem egyetlen egyszer töröltek azt is hónapok után vettem észre pedig többször is találkoztam az illetővel élőben, egyszerűen csak facebookon nem szoktam sok időt tölteni, valamiért megharagudott rám.


Esetleg kérdezz rá egyszer élőben, ha nem csak egyszer találkoztatok élőben hanem valóban ismerősök vagytok.

2016. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
93%
Túl sok butaságot osztasz meg, vagy túl sokszor csinàlsz ilyen buuzi élő adást. :/
2016. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte semmit nem rakok fel, max évente 1-2x ha pl. elutazom valahova, mégis több ember is kitörölt már az ismerősei közül, fogalmam sincs, hogy miért, de nem is érdekel. Tipikusan olyan "ismerősök" voltak ezek, akikkel csak ilyen felszínesen ismertük egymást, szóval nem egyikünk se vesztett semmit azáltal, hogy ne voltunk többé ismerősök.
2016. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kommunikáltok amúgy azzal az emberrel akkor nincs is sok értelme.
2016. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 embert kiismertem, így nem igazán szeretném velük tartani a kapcsolatot. Annak meg nincs értelme, hogy ott legyenek, de letiltva vagy a "követést" leállítva díszelegjenek.
2016. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!