Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csináltam egy kísérletet....

Csináltam egy kísérletet. Megböktem egy csomó ismerősömet random a facebookon. Sok távolit is. Egyetlen bökés sem érkezett vissza, viszont két ember letörölt az ismerősei közül. Miért?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 16:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyedül egy holland barátom írt rám, hogy mi a helyzet.
2016. dec. 21. 16:07
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet azt hitték, akarsz tőlük valamit, és ez nem hiányzott nekik. Vagy csak szimplán nem tudták mire vélni.

Arra nem emlékszel esetleg, hogy anno melyikőtök jelölte be a másikat?

2016. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem se kéne ilyen ismerős.
2016. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindegy, legalább a média által agymosott lelketlen zombik maguktól eltűnnek a fenébe.
2016. dec. 21. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embert valószínűleg én is törölnék, de a minimum, hogy figyelmen kívül hagynám a szánalmas "szórakozását".
2016. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál? Gyűjtögetitek az ismerősöket, mint kismókus a magvakat télire, aztán meg vagytok lepve, hogy azok le sem kakálnak titeket. Konkrétan milyen reakciót reméltél azután, hogy szexre hívtad őket a bökéssel?!
2016. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért agymosott zombi az, aki nem szereti, ha szórakozol vele?
2016. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Média által agy mosott lelketlen zombik?

Neked nincs jobb dolgod mint facebookon bökdösve "kísérletezni" és utána butaságokat kiírogatni egy fórumra.

Ez a tipikus "agy mosott" szöveg is unalmas már. Attól hogy nem kedveled a facebookot mert ez a menő attól nem leszel se jöbb sem pedig különlegesebb ember mint aki használja. Sőt ahogy látom te még jobban rá vagy akaszkodva. Normális ember általában örül hogy telefonról ingyen tud kommunikálni, esetleg egy-egy vicces képet küldeni, esetleg több fórumban részt venni egy oldalon. Nem kell túl sokat belegondolni és kísérletezgetni. Nem a facebooktól lesznek barátaid se.

Az ilyen embert én is törölném. Sőt ha lehet élőben is elkerülném mielőtt lehúz engem is a frusztrált butaságaival.

Komolyan haver. Szerezz egy hobbit vagy kezdj magaddal valami hasznosat ahelyett hogy "kísérletezgetsz" a közösségi médiákon meg társkeresőkön.

2016. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ők a zombik? Azért töröltek, mert bökögeted őket.
2016. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"média által agymosott lelketlen zombik"


Pont hogy nem azok és azért töröltek.


Én nem is értem ezt a "bökdösést". Ha valaki akar valamit akkor írjon vagy hívjon fel. Ha csak bököd, az azt jelenti hogy unatkozik de nincs semmi mondanivalója.

2016. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!