Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meleg vagyok? 27/f

Meleg vagyok? 27/f

Figyelt kérdés

A nőket akarom szexuálisan, de mindig is jobban vonzottak a fiús lányok meg ha valamelyikkel együtt tudtam érezni, akkor mindegy volt, hogy néz ki. Meg az is előfordul, hogy egy nőt érdektelennek találnak mások engem annál jobban vonz, illetve meg akarom védeni hogy "ne bántsák".

Úgy szoktam mindenről gondolkodni, hogy vannak a férfiak meg vagyok én, tehát hogy én alapból nem vagyok egy alfahím de még a közelébe se vagyok (és véletlenül se leszek, maximum szálkás és céltudatás).

Ha valami nagyon komoly témáról van szó olyan ideges leszek, hogy hadarni kezdek meg ha esetleg még Engem kérdeznek, hogy mit csinálok, akkor csak vakarom az orrom, máshova nézek és megpróbálom gyorsan másra terelni a szót.

Ha egy szép 17 20 év körüli lány nagyon rám nézett teljesen összezavart, nem mertem hozzászólni.

Illetve szeretem azt remélni, hogy mindenki kibékül mindenkivel, mindenkinek jut ennivaló. Különösen karácsonykor úgy érzem, hogy legszívesebben beöltöznék Mikulásnak és szórnám a boldogságot az utcákon (bár nem szoktam).

Szerintem rajzfilmek meg ilyen-olyan filmek alakították kis koromban a gondolkodásomat. És igen, nem most volt és nem kellene a múlton rágódnom, de szerintem szexuálisan összezavarodtam és rendbe kellene tennem mindent fejben.



2016. dec. 25. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ezalapján melegnek nem, de roppant gyerekesnek tűnsz és lehet nem ártana szakembert keresned, mert az sem teljesen normális, hogy a 10 évvel fiatalabb lányok vonzanak, de nagyon fura az írásod.
2016. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ugye tudod,hogy a meleg pasik a pasikra vágynak szexuálisan?
2016. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szimeon ***** válasza:
Ha a fiús lányok tetszenek, akkor udvarolj azoknak!
2016. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak nyomi vagy. Töketlen. Nyilván anya nevelt egyedül, férfiminta nem volt előtted, így aztán csak nőként tudsz viselkedni.
2016. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez igaz, hogy anyukám nevelt nagy részt, bár az sem hívnám nevelésnek. Csak olyanokat hallottam tőle, hogy "Ülj egyenesen!" "Ne piszkáld az orrod!" "Ide figyeljél!" "Ülj le az asztalhoz és egyél!" "Gyere be az udvarol, mert megfázol."

Illetve pici koromban már nagyon komoly gondolataim is voltak a felnőttekről, a kapcsolatokról, az életről csak nem tudtam megfogalmazni. Meg ha nagyon akartam valamit és hisztiztem (de gondolom 5 évesen), anyukám beküldött a szobámba, hogy ott lenyugodjak, aztán jöjjek ki. Apukám meg egyáltalán nem foglalkozott velem, nem próbált semmi komolyra tanítani. Volt olyan, hogy elvitt a szakközépiskolába ahol tanított, de csak hagyott magamtól nézelődni (biztos azt gondolta, hogy még nem érteném meg, amiket tanítani lehetne.)

Folyton rajzoltam, meg rajzfilmeket néztem.

2016. dec. 26. 16:58
 6/14 Szimeon ***** válasza:
Nem baj. Udvarolgass, szórakozz, legyél vidám.
2016. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem vagy búza.
2016. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De én állandóan szégyenlős vagyok (szerintem 4 5 éves korom óta).
2017. jan. 1. 19:29
 9/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul állásom sincs.
2017. jan. 1. 19:43
 10/14 A kérdező kommentje:
A sikertől is tartok. Félek nagy hangú lenni. Félek látványosan férfias lenni. Legjobban attól tartok, hogy a nők elkezdenek bálványozni, meg a hátam mögött rólam beszélni.
2017. jan. 1. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!