Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék normális, igényes,...

Hol tudnék normális, igényes, intelligens barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nincsenek barátaim. Egy két haverom van, meg egy barátnőm akivel van hogy hónapokig nem beszélünk, vele nem tudok olyan dolgokról beszélni ami engem érdekel, mert eléggé felszínes és ha talál valami pasit magának (2-3 hetente mást) akkor egyből le vagyok sz@rva. Meg én vagyok a szerencsétlen a szemében, hogy nem kavarok állandóan valakivel.

Oké az ilyen emberekkel el tudok menni bulizni pl, de nem érzem úgy hogy megbízhatnék bennük, meg hogy ismernének, mert igazából semmit se tudnak rólam. Inkább egy kifejezéssel jellemezném őket, a "társadalom alsóbb rétege". De mindeközben azt hiszik hogy ők a legjobbak a világon, mindenki más aki egy kicsit is normális az "nyomi" a szemükben. Nem lehet velük belemélyedni egy témába se, mert csak hétköznapi dolgokról meg emberekről tudnak beszélni.


Hol ismerhetnék meg normális embereket akik nem az ilyen "buli" "ivás" "insta" "snapchat" szintűek?


2016. dec. 27. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz.
2016. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem bárhol, ha szerencséd van. Én egy ingyenes oldalon adtam fel egy ilyen hirdetést, hogy barátokat keresek. Írtak elég sokan is, de... hogy is mondjam...kritikán aluliak voltak. Egy-két normális volt köztük csak. Sőt, én még itt is ismertem meg tök normális embereket.
2016. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
a boltban. ;)
2016. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt én is kérdezhettem volna.

Nekem itt valahogy nem jön össze,egyrészt nem lehet szűrni lakóhely szerint,másrészt akiket nagy nehezen találok a környékről(Debrecen)ők vagy 10 évvel fiatalabbak,vagy megszakad a kommunikáció...

27f

2016. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahhoz képest, hogy itt milyen sok jelentkező szokott lenni ezekre a kérdésekre itt is kritikán aluli több mint a 90%.
2016. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült itt pár normális emberrel találkoznom.
2016. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem az sem szimpatikus, ahogy lenézed a bulis embereket, pedig soha életemben nem voltam buliban.


Elkezdek veled beszélgetni, aztán lenézel, mert instára feltettem egy képet a karácsonyi kivilágításról?

2016. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is egy kezemen meg tudom számolni, hány közeli barátom van. Nincs instám, snapchatem, normálisnak tartom magam. Ha szeretnéd, és budapesti/környéki vagy, szívesen beszélgetek! :)

2016. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetemen.
2016. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám. Van két nagyon jó barátnőm, viszont messze élünk egymástól. Mindenféléről el tudunk beszélgetni, de csak interneten, telefonon keresztül. Személyesen találkozni nagyon ritkán van alkalmunk, ami valljuk be, nagyon pocsék dolog. Rajtuk kívül van még két barátnőm, az általad leírt "felszínes" fajtából. Bár én őket nem a társadalom alsóbb rétegének nevezném, szimplán csak más az értékrendünk és a felfogásunk. Próbálkoztam nem egyszer, hogy elmélyítsük a dolgokat, de nem igazán jött be. :D


Bár azt hozzátenném, én sem vagyok szent. Szeretek inni, ahogy bulizni is, instagramom is van, az ilyen jellegű dolgokat is jó, ha meg tudod beszélni valakivel, de ne az legyen már a fő beszédtéma mindig, hogy be kéne rúgni hétvégén, meg ki kivel kavarna épp.


Kérdező! Hány éves vagy?

Ha gondolod, nekem is írhatsz


19/L

2016. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!