Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak normális, értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak normális, értelmes, igényes nőre vágynak, sokan miért kerülik pont az ilyeneket?

Figyelt kérdés
Hiába vannak egy nőnek céljai, hiába gondolkodik komolyan a saját dolgairól, hiába kedves, segítőkész másokkal, a legtöbb férfi nagy ívben kerüli az ilyeneket, míg az "élj a mának" típusú nőkön fürtökben lógnak. Hol itt a logika?
2015. szept. 25. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mivel nem nagyon érdekel h mit diktál a norma ezért csak a véleményem írom le!

Én pont az ilyen beállítottságú lányokat keresem :)

persze ha van bele gyúrva egy kis élj a mának-ból is azt sem vetem meg :)

2015. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A tapasztalataim szerint az "élj a mának" a döntő szempont, ha az nincs, nem érdekel senkit a többi.
2015. szept. 25. 21:50
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Mert a legtöbb nő a normális, értelmes, igényes férfiakra vágyik, és nem az "élj a mának" típusúakra, mi?


Amúgy meg vannak olyan férfiak, akik értelmes nőket keresnek, és vannak, akik nem.

2015. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
mert őket könnyen megkapják...sajnos pont egy ilyen élj a mának nő csapta le a kezemről álmaim pasiját, én hülye meg végig néztem, bár nem is tudtam volna nagyon mást tenni...
2015. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 b95 ***** válasza:

Én kb. Ilyen típusú nőt keresek magamnak.

Az már egy más kérdés, hogy mindegyik típus levegőnek néz. :/

2015. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nálam nem számít ha nem egy guru a csaj vagy ha nem túl nagy a lexikális tudása. Bőven elég ha érdeklődik dolgok iránt és találunk közös témá(ka)t. De a legfontosabb, hogy érzékeny, érzelmes, szelíd és nőies legyen, ne valami ripacs meg egoista...
2015. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egye fene, én szívesen ismerkedek veled. :D
2015. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
A ronda nőket kerülik, ez lehet a gond.
2015. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy naponta több ilyen kérdést látok?

Miért van az, hogy a kérdések alatt mindig ugyanazok a válaszok: "én is pont ilyen lányt akarok", "áhh ne általánosíts, a döntő többségnek olyan lányok kellenek, mint te", meg a szokásos "szívesen ismerkednék veled".


Na, téged melyik srác koptatott le? Amúgy biztos vagyok benne, hogy van egy kattanásod, és az miatt kerülnek a férfiak/fiúk; csak te nem veszed észre. Ismerőseidet kérdezd meg, hogy mi lehet az oka mert mi nem fogunk tudni segíteni.

2015. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Vannak hantagépek, akik kikerülik, de az igaz férfiak közül szerinted ki kerüli? :D
2015. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!