Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire lenne cikis...

Ez mennyire lenne cikis program Szilveszterre?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és közeleg a Szilveszter. Meghívtak buliba, de én ilyen hidegben tuti nem teszem ki a lábam otthonról. Szóval otthon tervezek szilveszterezni egyedül, méghozzá úgy, hogy megfőzök minimum 10 virslit, leöntöm őket egy csomó ketchuppal és megeszek hozzá két karéj fehér kenyeret. Előtte és utána pedig érdekes youtube videókat nézek.


Ez mennyire lenne cikis 28 évesen?


Ha ezt elmesélem a munkatársaimnak (megkérdezik, mit csináltam Szilveszterkor) nem fognak pudingnak, verébnek vagy csicskának tartani? Egy bankban dolgozom, ott azért fontos mit gondolnak rólam az emberek.


Vagy inkább kamuzzam azt, hogy egy szolidabb házibuliban voltam (végül is így is fel lehet fogni a virslievést + youtubeozást)?


2016. dec. 29. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan, hogy itthon voltam egyedül. Nem rökönyödött meg rajta senki sem. Mások is voltak már így. Egyszerűen nem volt kedvem pont akkor bulizni. Előtte voltam nemsokkal, és nem vagyok egy nagy bulis. Házibulit, baráti összejövetelt meg senki sem szervezett, szórakozóhelyen meg annyira nem jó szerintem szilveszterezni. Inkább csak tizenévesen, és huszonpárévesen van ez a kötelező szilveszteri láz.

Ha megkérdezik, akkor szerintem nem kell részletezni, hogy mennyi virslit ettél és miket néztél :) Egyszerűen mondd, hogy otthon töltötted a szilvesztert. Ebből még az sem derül ki, hogy egyedül voltál, mert ugye otthon nem csak egyedül lehet az ember.

2016. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az állandó megfelelni vágyás a ciki. Miért nem mindegy neked, mi a véleményük erről az egészről? Nem az a lényeg, hogy te jól érezd magad? Ha cikinek találják, akkor inkább elmész a buliba, ahol végül nem fogod jól étezni magad, csak hogy ne legyen ciki?
2016. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a rohadt ciki, hogy érdekel bárki véleménye a témában :) Dolgoztam amúgy bankban sok évig, hidd el, mindenki leszarja, bulizol-e vagy sem, nem tinik vagytok már, hogy ilyeneken rugózzon az ember.


Nekem sincs kedvem kimozdulni szilveszterkor, utcára/pubokba utálok kijárni ilyenkor a sok hülye miatt, házibulit nem csinál idén senki ismerős, a férjem dolgozik, pár barátnak szóltam, hogy átjöhetnének, ha van kedvük, de eddig senki sem volt túl lelkes, mindenkinek van valami programja :D Mindenesetre én csinálok valami jó kis kaját, zenét hallgatok, filmet és youtube csatornákat nézek és egyáltalán nem izgat, ki mit gondol erről :)

2016. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó jól mondja. Aki 28 évesen azon aggódik, hogy valami ciki-e, vagy hogy csicskának, verébnek, vagy pudingnak (???) tartják, az valahol megragadt egy 14 éves gyerek szintjén. Felnőtt ember vagy.
2016. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen nagy problémáid vannak neked is...
2016. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök jó program szerintem. :D Abban is biztos vagyok, hogy extrovertált kollégák bizonyos része cikinek gondolhatja. Neked kell eldönteni, hogy kamuzol valamit vagy elmondod, hogy ténylegesen mit csináltál. Szerintem is gáz ez a megfelelési kényszer.
2016. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!