Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok 14 éves lányoknak...

Kocsisbarbi kérdése:

Tudnátok 14 éves lányoknak szilveszterre jó programokat mondani? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval 4 14 eves lanyrol lenne szo, fiuk nem lesznek iden...egyik baratnomnel leszunk igy 4en es annyi megvan hogy egy jo film zene pizza, esetleg messengeren szivatasok telefonbetyarkodas:DD De ez nem tolti be az estet szoval ha tudtok mondjatok jo jatekokat programokat ha tudtok. Elore is koszonom mindenkinek

2015. dec. 21. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha felkeltesz az éjszaka közepén, mivel aludni fogok tudom a neved kedves kocsis barbi.

Amúgy felelsz vagy mersz, üvegezés, valami társas játék.

2015. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem barbizzatok és feküdjetek le időben.

Ha nem elég egymás társasága minek jöttök össze? Mert szilveszter van?

2015. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nem hivunk fel nyugi xdd koszi a valaszt

2. Ha azert jossz ide hogy szidd a masikat minek irsz oke te aludni fogsz nem hivtak el olyn munkahelyed van dolgozni kell de azert mas elvezheti az ujevet -.-

2015. dec. 21. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:

"Én még sosem" játék, üvegezés, bujócska, opcionálisan tűzijáték/petárdázás, (persze csak ésszel), sztorizgatás pl. legcikisebb történet, Amerikából jöttem, activity, meg párnacsata :D Talán még 2-2 emberrel rapcsata, mi osztálykiránduláson szoktunk ilyet szervezni (persze a szobánkba bezárkózva 4-en)

17f

2015. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!