Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem hülyeség ez a...

Szerintetek nem hülyeség ez a szilveszterezés? (lent. )

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem,de pár éve megutáltam,mert nem tudom jol érezni magam hogy ilyen gyorsan telik az idő,nemrég volt 2010,és lassan 2020 lesz,mert most 2017 jön.Utálom hogy igy mennek az évek..Már tavaly is lefeküdtem fél tizkor,idén is ez lesz.Nincs mit ebben ünnepelni.

2016. dec. 30. 12:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy hogy így elkeserít? De mindegy is.

Ma pont anyám is ugyan ezt mondta... :) Ezt kortól nemtől lehet "ünnepelni" Légy egy kicsit bohém, vidám, szórakozott, gyerek... Ez csak egy igazi ok amiért az ember becsiccsenthet, hangoskodhat :D

Ha egyedül is vagy tedd be este a kedvenc pörgős számaidat, nyiss 10-kor valami piát és tekerd fel a hangerőt. Hívj fel valakit, hívj el valakit, nyílt az élet felé, ne aludj el. Lépd át a korlátaidat :) Én ilyet akkor is csinálok néha ha nincs is szilveszter :D

2016. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már 20 vagyok,és elkeserit hogy nen vagyok már tizenéves,ilyen öreg lettem
2016. dec. 30. 12:45
 3/11 anonim válasza:
14/f én is ugyanúgy vagyok mint te utálom a szilvesztert csak szomorú leszek tőle nagyon gyorsan megy az idő
2016. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem meg ma a 62 éves anyám mondta ugyanezt :D És azon is kiborultam :D
2016. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ünnepelni mindig jó.

Kellene is rendezni afterszilvesztert meg beforeszilvesztert, előfarsangot meg utófarsangot...

2016. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy még csak 20 vagy, az semmi. Majd amikor közeledsz a 30 felé, akkor kiborulhatsz, hogy kezd lezárulni a fiatalkorod, és felnőtt ember vagy. Majd rájössz, amikor a kisgyerekek elkezdenek csókolommal köszönni :D
2016. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha ilyen baromi gyorsan telik az idő kettőt pislogok és 60 leszek,szörnyű belegondolni 😡,jo lenne ha 4-5 évvel fiatalabb lennék és normálisan (lassabban) telne az idő is 😋
2016. dec. 30. 17:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából felesleges ezen rágódni, az idő úgyis telik, és úgyis évről évre öregebb leszel, akármit csinálsz. Törődj bele, és ne a szilvesztert szidd ez miatt, inkább érezd jól magad. Felesleges azon emészteni magát az embernek, ami ellen úgysem tehet semmit, nem is ez a szilveszter lényege, hanem hogy ünnepeljünk valamit.
2016. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezen nincs mit ünnepelni,elszomoritó 😨😥
2016. dec. 30. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa, hogy amikor regisztráltam, akkor még 2015 volt és az akkori tavalyi kérdések 2014-esek voktak, most meg már azok 3 éves kérdések és a mostani tavalyiak már 2016-osak, ami tegnap volt...
2017. jan. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!