Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy összegeznéd a 2016-os...

Hogy összegeznéd a 2016-os évedet?

Figyelt kérdés
Mit szeretnél elérni 2017-ben?
2016. dec. 30. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Tavaly ilyenkor azt hittem hogy bármi is változni fog, pont úgy mint most.

Annyi előrelépést tettem, hogy legyőztem az ismeretlentől való félelmemet. Remélem 2017-ben több minden fog történni. De erőlködni nem fogok, se fogadalmat tenni.

2016. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok dolog összejött, amit el akartam érni, mégsem érzem magam teljesnek. Olyan tervem nincs, amit külön 2017-ben szeretnék megvalósìtani, folytatom az egyetemet hasonlóan, mint idén.
2016. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Clay Morrow ***** válasza:

Érdekes.


Motiváltam, ambiciósan indultam neki az évnek, de elég hamar kaptam pár pofont, ami megsemmisítette motivációmat. Ezután próbáltam összeszedni magam, valamennyire sikerült is, majd jött pár pozitív dolog. Ezután megint kezdtem lecsúszni, de valahogy erőt vettem magamon és olyasmit csináltam amire már nem hittem magam képesnek, ez adott egy kis löketet. Majd nyár beköszöntésével újra lecsúsztam, összeestem. De barátaim helyrepofoztak. Suli megkezdése után is alkottam pár számomra érdekes dolgot.

Így végére én meg vagyok elégedve, összességében egy jó évem volt. Van amit nem bírtam megvalósítani, de helyette sikerült mást.

17-et is szeretném legalább ilyen jól zárni és remélem jó döntéseket hozok majd..

2016. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sz@r volt, de legalább már tudom mit kell csinálni, hogy jobb legyen.
2016. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Átlagos.

Volt már rosszabb és volt már jobb is.

Szeretném, ha 2017-ben el tudnám végezni azokat a dolgokat, amiket halogattam.

Rendet akarok rakni az életemben.

2016. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Idén halt meg Anyukám, ennél csak jobb lesz.

Jövőre el akarom hagyni az országot.

2016. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez az év a tanulás éve volt: az év első napjaiban különböző figyelmeztető jelek voltak, hogy valami rossz fog történni velem, de nem tudtam beazonosítani, hogy mi és mikor. Meg is történt a baj.

Az év első fele lényegében szörnyű volt (benne 3 hónap, amit senkinek sem kívánok). Majd a nyár közepétől megváltozott sokminden jó irányba, így szerencsére a vége is jó volt.

2016. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően jó év volt, mert sok pozitív dolog történt velem, végre el tudtam helyezkedni a szakmámban, ez nagyon fontos volt már nekem évek óta és elég sok dologban szerencsém volt anyagi téren, + sikerült kisebb célokat is elérnem.

Viszont nem sikerült megszereznem a jogosítványt ami nagy célom volt, és elvesztettem az egyik legfontosabb embert az életemből, szóval emiatt inkább szörnyű évnek mondanám,sajnos nagyon nehezen megy ennek a feldolgozása, azóta azon rettegek, hogy a következő években kit fogok elveszteni :(

De az élet megy tovább, sok kitűzött tervem van.



1.Továbbra is szépen folytatni a spórolást, és minél több pénzt megtakarítani a hosszabb távú célokhoz.


2.Minél kevesebbet aggódni, végre leszokni az állandó parázásról


3. Tökéletessé tenni az esküvőnket, még van 6 hónapom mindent elintézni :)


4.A 2 már lefoglalt utazás mellé még egy 3.at beiktatni, de ez nagyon pénz függő lesz, de remélem ki tudjuk gazdálkodni még


5. Elkezdeni végre a latin tánctanfolyamot a párommal, amire olyan régóta vágyok, de mindig csak tolódik



Most hirtelen ezek jutottak eszembe, más tervem nagyon nincs, ha ez az 5 mind szépen teljesül, akkor már nagyon jó évnek mondható lesz szerintem, és remélem semmi gond nem lesz, minden szerettem egészséges lesz és mindenkinek jól alakul az éve :)

2016. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Borzalmas, magányos, majdnem kibírhatatlan.


Jövőre szeretném ha nem félnék ennyire a haláltól, és meg merném ölni végre magam.

2016. dec. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vegyes. Voltak nagyon jó és nagyon rossz pillanatok. Sok mindent elértem azok közül amiket el akartam érni. Sokat utaztam. Társasági élet szempontjából sem volt nagyon durván vészes de 2017-ben ezen szeretnék még javítani. Sokszor túl sűrű volt minden, ez jövőre sem fog változni. Különösebb céljaim nincsenek, folytatom ugyanazokat amiket eddig nem sikerült teljesítenem.
2016. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!