Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy csináljam?...

Szerintetek hogy csináljam? (célok)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy most az előző évekkel ellentétben teszek fogadalmakat, amik inkább kitűzött célok lennének. Le szeretném írni ezeket egy füzetbe (amolyan emlékkönyves-naplósba) és szerintetek mindennap olvassam el ezeket a célokat, hogy 'bevonzzam' őket vagy inkább majd egy év múlva ilyenkor nézzem csak meg őket, hogy lássam, hogy miket sikerült megvalósítanom?:D

2016. dec. 31. 23:35
 1/6 anonim válasza:
100%
ha sok célod van, akkor érdemes naponta legalább egyszer elolvasni a céljaidat, de ha csak olyan céljaid vannak, amiket nagyon el akarsz érni annyira, hogy nem tudna kimenni a fejedből egyik se, akkor a listát már elkészíteni is fölösleges
2016. dec. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy tök mindegy hogyan csinálod, olvasgathatod naponta is meg visszanézheted 1 év múlva. Ha nem teszel érte, akkor úgysem lesz belőle semmi.


Én sokszor követem el azt a hibát, hogy csak halogatom, és így megy sok dolog évek óta.

2017. jan. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ÉS persze boldog új évet! :D
2017. jan. 1. 00:09
 4/6 anonim válasza:
Neked is
2017. jan. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ha valamit meg akarok tenni akkor nem írogatom fel, nem kell rá emlékeztetnem magam, hanem elkezdem csinálni.


Ha már írogatnod kell mert annyira nem akarod csinálni, akkor nem hiszem hogy sikerülni fog.

2017. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél meg érte mindent,amit csak tudsz.A kisebbtől a nagyobbik felé haldj
2017. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!