Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bűnöző volt? Mit...

Szerintetek bűnöző volt? Mit akarhatott tőlünk?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk a barátnőmmel az egyik budapesti bevásárlóközpontba kajálni és mozizni. A barátnőm leült az egyik asztalhoz, én pedig kb 15 percet álltam sorban a Burgerkingnél. Miután visszamentem a kajával, mondta nekem hogy egy nő 3 méterre áll az asztalunktól már 10 perce és őt nézi. Kb negyed óráig ettünk és ez a nő végig ott állt a közelünkben.

Felálltam, hogy elvigyem a tálcát (10 méterre volt a kuka) és jött utánam... majd visszamentem az asztalhoz és még mindig követett...

Ezután elindultunk a mozihoz a bevásárlóközpont másik végében és persze jött utánunk.. el akartam menni wc-re de eszembejutott, hogy mi van ha szervkereskedő vagy valami ilyesmi? Wc-ben kapok egy injekciót aztán két ukrán elvisz engem egy zsákban.... na mindegy, végül nem mentem el wcre, elsétáltunk a mozihoz, de a pénztárnál meggondoltam magam, mert akkor is ott figyelt minket a nő.. elkezdtünk gyorsan sétálni és sikerült lerázni őt. Akartam szólni egy biztonsági őrnek, de egyet sem láttunk miközben mentünk kifelé.

Szerintetek mit akart??? Nagyon para volt.


2017. jan. 1. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
13-16 év közti lány vagy ugye? Elég buta szervkereskedő lenne vagy bármi ha egy BEKAMERÁZOTT bevásárlóközpontba szúrna ki titeket aztán így akarna bármit... Ha eltüntetek volna egyből elővették volna a legalább 30 felvételt. Az meg hogy zsákba visznek ki feltűnés nélkül az lehetetlen....túlreagáljátok.
2017. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Biztos elég fiatalok vagytok, én kb 3 perc múlva odaálltam volna elé és megkérdeztem volna, miben segíthetek. Ha konfrontálódtok, általában az ilyen elmebetegek is gyorsan feladják.

Amúgy el se tudom képzelni, mi volt a baja.

2017. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy felismerni vélt benned egy eltűnt személyt.
2017. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

21 éves F és L vagyunk.

Jó oké de akkor mit akart szerinted? Megvárta amíg végzünk a kajával, aztán jött utánunk egészen a pláza másik végéig... aztán figyelte ahogy állunk a mozinál a sorban...

2017. jan. 1. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Odaállhattatok volna elé azzal, hogy mégis mi a probléma? Főleg ha egyikőtök fiú... lehet, hogy azt hitte, ismer, összekevert valakivel, vagy szimplán beteg szegény. Az ilyen embereket rövidre kell zárni, odamenni, és elmondani, hogy ne bámuljon, mert zavar.
2017. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért az érdekes, hogy 21 éves férfi létedre mosdóba sem mertél elmenni, nehogy egy nő megtámadjon :D amúgy valszeg csak valami baja volt.
2017. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Idén még nem röhögtem ekkorát :D
2017. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

normális ember odament volna és megkérdezte volna,hogy mi a fenéért követsz.kopj le,mert lekeverek egyet.

csak gondolom másnaposan az ekitől enyhe para állapotban egymásra hoztátok a frászt.

2017. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!