Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gáz, ha ma valaki nem...

Miért gáz, ha ma valaki nem tud angolul? Miért elvárás ez, amikor sok iskolában nincs is angoloktatás?

Figyelt kérdés
Pl.engem is németre irattak be a szüleim(sajnos).Az osztálytársam,ahova járt általánosba,ott még angol sem volt,csak németet lehetett választani.Az egész iskola csak németet tanulhatott

2017. jan. 2. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Ma már butának,tudatlannak nézik,aki nem beszél angolul
2017. jan. 2. 14:55
 2/6 anonim válasza:
83%
Mert világnyelv, és szinte mindenhova kell?
2017. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Mivel gyakorlatilag ez a tudomány és a technikai haladás nyelve, ezen kivül ez az, amint (majdnem) mindenhol megértenek, ezért elvárható az ismerete.


Te meg egyedül, otthon, a netröl is megtanulhatod ingyen, csak akarni kell.


Én 60 évesen kezdtem bele, mert enélkül rengeteg infót nem tudok megszerezni, akármilyen témáról is van szó!

2017. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárhová mész is a világban, angolul mindenki beszél pár szót. Így alakult. Egyszerű nyelv viszonylag, társalgási szintre könnyen el lehet jutni egy kis akarással.
2017. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem tanítják az iskolában?Miért nem teszik kötelező idegen nyelvvé?
2017. jan. 2. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor miért nem tanítják az iskolában?Miért nem teszik kötelező idegen nyelvvé?"


Mert az iskolai nyelvtanítás nem jó semmire, ott nem tanulja meg senki.


Aki meg akarja, az meg tudja tanulni önként is.

2017. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!