Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Puzsér Róbert vajon tud e...

Puzsér Róbert vajon tud e angolul?

Figyelt kérdés

Ugye nem régen beutazta az usát... Meg filmkritikus lévén gondolom tudnia kéne, de pl. a rádióműsoraiban mindig szinkronizált részleteket vág be.

Meg 1-2 szót angolul furán ejt amiket hallottam.


Valaki tudja?



2016. dec. 29. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Miért?

Mit kellene bevágnia?

Egyébként meg tud.

2016. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Nyilvan tud, ne viccelj, ha úgy tenné amit csinál, hogy nem tud idegen nyelven beszélni, pont olyan kettős, képmutató lenne, mint azok a fájdalmasan közönséges panelprolik, akiket folyamatosan szapul. Magyar közönségnek magyar nyelven idézünk, kivéve ha külön célod van az ideg nyelvvel vagy nincs magyar forrás. Az viszont , hogy tud, nem azt jelenti, hogy hibátlanul..
2016. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Puzsér egy ostoba bunkó. Elég megnézni a Sznobjektív legelső adását. Abból kiderül, hogy fingja sincs az őt körülvevő világról. Hogy tud-e angolul, fogalmam sincs.
2016. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát ha bevágni magyarul is vágja be, de mindig amikor szövegről, meg hasonlókról van szó arra lehet következtetni, hogy szinkronizáltan nézi az amerikai/angol filmeket. Úgy nem lehet értékes véleményt alkotni, ha a filmet csak látod, de a valódi hangot nem hallod.

Nem tudok példát mondani, de ha hallgatsz pl. valamelyik 7 mesterlövészébe, akkor te is találsz majd ilyet.


Amúgy bírom a Puzsért.


De te honnan tudod, hogy tud angolul?

2016. dec. 29. 11:16
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

A magyar szinkron a film hivatalos hangváltozata, azt a forgalmazó jóváhagyta igy o is a "jo filmet nézi", ezenfelül továbbra is magyaroknak beszéli ki a véleményét. Feltételezhető, hogy látta angolul is, mar ha volt hozza türelme, de o mint" előadó" nem feltételezheti, hogy a közönsége is ért angolul, nem várhatja el tőlük, ezért magyarul beszél.

Ha a híreket nézve Angela Merkel után Obama, majd Edrogan, vegul Putyintól ideznenenk egy-két mondatot, igen pislognal te is, hogy itt német ott angol, majd egy kis török egy kis orosz...

2016. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tud.
2016. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem az átlagot hozza.


Egyébként a Sznobjektív műsora tényleg hitvány gyenge. De ez legyen Simicska baja. Ő engedte be a tévéjébe. Én egy adás után feladtam.

2016. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Abból az első rész tényleg gyenge, a 2-3 se a legjobb... De utána egyre jobb. Szerintem egy erős közepes összeségében.

Am köszi a válaszokat!

2016. dec. 29. 15:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Magyar rádióműsorba nem lehet angol(vagy más nyelű) több perces részletet bevágni, az emberek töredéke értené csak.
2017. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Puzsérról nincs véleményem, de én is szinkronizáltan nézem, amit lehet, pedig 3 nyelven beszélek, angolul, spanyolul, magyarul. Csak ha valamit muszáj, vagy nem jött ki magyarul, akkor nézem magyarul. Pedig regényeket is olvasok eredeti nyelven, szépirodalmat, nem A da Vinci-kódot. Sok ember magyarosan ejt szavakat, hogy érthető legyen. Pl. Nádasdy ádám a nyelvészeti szövegeiben rendesen kiejti angolosan, és elég furcsán hangzik. És is tudom, hogy kell rendesen ejteni, hogy Beatles meg Queen, de ha valakivel beszélgetek, én is azt mondom, hogy bítlisz vagy bítülsz meg kvín, mert a magyarok így értik meg, mit akarok. Máskülönben okoskodónak tűnnék.
2019. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!