Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni egy szakmáva...

Tudnátok segíteni egy szakmával kapcsolatban hogy keressek rá? F

Figyelt kérdés

Nemrég hagytam ott egy munkahelyet, szakmát váltanék, amin elgondolkoztam hogy mit is akarok csinálni, mi állna hozzám közelebb, Végül elgondolkoztam a fuvarozáson, szállítmányozáson. Nem kamionozásra gondolok, Hanem ezek a kisebb fajta buszok. Bp-i vagyok, 6 éve van B kategóriás jogosítványom, rendszeresen szoktam vezetni személyi gépkocsit, van hogy nagyobb utat is bejárok időnként (200km), de inkább ha megyek valahova akkor Bp-en. Mondhatni nagyvárosi forgalomban is elég jól megy már a vezetés, mindig figyelmes, körültekintő vagyok, 6 év alatt még egyszer sem karamboloztam. Volt munkahely ahol ilyen régebbi Ford kis buszt kellett vezetnem. Meg külföldön is vezettem már ilyet, tehát van tapasztalatom ezekkel is.

Olyan Munkahelyet keresnék, kipróbálnám, ahol Belföldi szállítás lehetséges, Egyik városból a másikba.

És jól tudom B kategóriás jogositvány 3,5 Tonnáig használható? Egy ilyen kis buszra kell még valami külön? Mik a feltételek?

Hogy tudnék rákeresni egy ilyen munkára? kerestem már google-ba de nem pont ilyet hozott ki, soknál a teherautót írják és feltétel a C vagy D jogosítvány, na meg csak város szintű a dolog.


2017. jan. 3. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
"C" kategóriás KRESZ ,vizsga, PAV II- v III.Belföldi árú fuvarozói vizsga címen keress rá! Bővebben ott olvashatsz!
2017. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!