Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A molekuláris bionika büfészak...

A molekuláris bionika büfészak szerintetek?

Figyelt kérdés

Az adott szakon tanulok, itt gyk-n olvastam egy másik kérdést, ahol egy kommentelő a bionikát büfészaknak nevezte. Én meg köpni nyelni nem tudtam, mert szerintem a bionika minden egyéb, csak büfészak nem. :"D


Vélemények?



2017. jan. 5. 18:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%
Az egy dolog hogy büfészak vagy nem az meg egy másik hogy van e rá kereslet. És a helyzet az hogy nincs.
2017. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
Áruld már el,mi az a monekuláris bionika és hol van ilyen,mert még életemben nem hallottam róla
2017. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Egyrészt áruld el, mi az, utána azt is áruld el, mit hallottál felsőbb évesektől, hol tudnak elhelyezkedni!
2017. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Aha, szóval amiért ITTHON nincs rá nagy kereslet, már nem hasznos szak? Amúgy Pesten van rá kereslet. :)


Kedves #2, használd a google-t.

2017. jan. 5. 18:14
 5/29 anonim ***** válasza:
24%
Van rá kereslet pesten? És hány álláshirdetést tudsz belinkelni amihez ilyen végzettség kell kedves kérdező?
2017. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Attól hogy maga az állásajánlatban nem szerepel konkrétan a bionika szó, még nem jelenti azt, hogy nem lehet vele állást találni. Rengeteg bionikásról tudok, aki Pesten a szakmájához tartozó területen dolgozik, mert bátyám mérnökként (nem bionikás) több orvostechnikai eszközt gyártó cégnél is dolgozott, és ott pl igen sok bionikást foglalkoztattak.


De ez nem is az a szak, amivel az ember nem megy msc-re, msc-vel pedig még jobbak lesznek az elhelyezkedési lehetőségek itthon.

De külföldön attól még keresett szakma, és aki erre a szakra jön, az nyilván tudja, hogy itthon még nem annyira fejlett ehhez az ipar, szóval külföld, de azért itthon is lehet boldogulni.

2017. jan. 5. 18:20
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Pázmány Sote közös képzése? Valami orvosi kutatásra készít fel nem?
2017. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
annyira bírom, mikor valaki atyaúristennek gondolja magát, mert elvégez egy ritka szakot.. gyere vissza 10 év múlva.
2017. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
oh kissé elkéstem a válasszal ;) ën is az informatika, az orvosi és a bionika szakon gondolkodtam. Akkor. azt mondták, hogy az infó a legkönnyebb a háromból.
2017. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
11%
Nem fogom használni a googlet.Ha nem árulod el,mi az,választ sem kapsz.Ennyi
2017. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!