Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nagyon sok mindent akar...

Aki nagyon sok mindent akar egyszerre csinálni, hogyan osztja be az idejét, hogy mindenre jusson elegendő? Amellett ha borzasztóan fáradt, akkor azon hogy emelkedik felül?

Figyelt kérdés
Idén változtatni szeretnék az életmódomon. Nagyon ellustultam, amióta nem sportolok és újra elkezdtem edzeni. Ezen kívül még rengeteg célom van és amellett rengeteg alap elintézni valóm akad a munka mellett. Az érdekel, hogy aki hasonló utat választ(ott), annak hogy sikerült beosztania az idejét és sikerült-e célba érnie?
2017. jan. 6. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A sokirányú érdeklődés átok és szerencse is egyúttal. A világ dolgaiból többet ismer meg, de sokszor félbemaradnak az elvégzendő feladatok.
2017. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nekem is sokszor gondot okoz. Én olyan vagyok, hogy ha fellelkesülök, akkor azonnal mindent akarok, el is kezdem. Utána vagy túl nehéz, vagy nem fér az időbe és szépen elmaradoznak. Mindig, amelyik legrosszabbul áll, arra koncentrálok, így végül egyik se jut sehova.


Most azzal próbálkozom, hogy tudatosítottam magamban, hogy 1-2-t megcsinálni kevés, de még mindig jobb, mint egyet sem. Úgyhogy fel kellene állítani egy fontossági sorrendet, és amíg megy, addig mindre figyelek, de ha borul a dolog, akkor a lista végéről hagyom el a dolgokat.


Kíváncsi vagyok, hogy fog működni. :)

2017. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!