Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék önbizalmat?

Honnan szerezhetnék önbizalmat?

Figyelt kérdés
Megelégeltem azt, hogy mindenki csak rúg rajtam egyet, ki akarok törni ebből az állapotból. Az a gond, hogy nekem már kicsiként elvették az összes létező önbizalmam. A gond az, hogy semmilyen területen sem vagyok jó, de ezt nem az önbizalomhiány mondatja velem, sajnos tényleg így van. Egy rakás csődtömeg vagyok, utálom magam.
2017. jan. 7. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Éveken át hallgattam az alkoholista apámtól, hogy bárcsak ne születtem volna meg, mekkora csődtömeg vagyok. Keress valamit, ami motivál vagy egy új szabadidős tevékenységet és fektess bele több időt, az ilyen kritikákat pedig tanuld meg elengedni. Azóta elköltöztem otthonról, most fogom az egyetemet befejezni és boldog vagyok :) 24F

2017. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt ugyanez, csak azzal a különbséggel, hogy az alkoholista apám után anyám élettársai is ilyeneket mondtak...
2017. jan. 7. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!