Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szerezhetnék önbizalmat...

Hogyan szerezhetnék önbizalmat? Általában rossz kedvem van.

Figyelt kérdés
Szoval tinilány vagyok,165 cm magas és 48 kg.Elég vékonyka,régebben nem mertem felállni a sulipadból,hogy ne vegyék észre a vékonyságomat.Egy kis faluban élek,ahol egy szórakozó hely sincs, barátaim 1-2.Suliba városba járok, 16 éves multam és pasim sem volt még.Nagyon szeretném már megtudni mi az a szerelem.(Csókolózni, ölelkezni stb.) Mindenki azt mondja rám csendes lány vagyok, de nem látnak a legjobb barátnőmmel. Az osztályban csufoltak, mert lassan beszélek, akkor aztán tönkre tették az önbizalmamat,az életemet...el akartam menni abbol a suliból,de ugy döntöttem szembenézek a ribikkel...és most elviselem őket, de alig várom hogy vége legyen a sulinak.A családom nem mondom hogy nem törődnek velem,de a lelki gondjaimban nem tudnak segiteni.Nem vagyunk gazdagok, én pedig ezt nem tudom elfogadni.Imádom a ruhákat,mindent eladnék hogy jó cuccokat vásárolhatjak.Ugy érzem csak a jó ruhák,hosszú haj tudna nekem önbizalmat adni, ami sajnos nincs meg.:(

2013. nov. 3. 17:39
 1/4 anonim válasza:
Próbálj ki valami egyedi stílust. A meglévő ruháid ugy vegyed fel hogy minden nap ütősem öltözz. Amit magadnak is meg tudsz csinálni pl. a szemöldököd szedd rendbe,használj egy kis szempillaspirált,gyantázz,stb.... ezektől nőiesebben,jobban érzed majd magad. Ès utána az jön,hogy magabiztosan járj,magabiztosan nézz,és ha valaki csúfol,szelíden mosolyogj rá,és menj tovább. Felesleges visszaszólnod hogy belekeveredj az ellenségzónába. Ha vanmagassarkúd azt vedd fel,attól is sokkal nagyobb lesz az önbizalmad. Ez a nagy változás biztos kivácsivá tesz néhány embert,lehet hogy új énedhez vonzódni fog valaki. Izgalommal és kalanddal éld az életed biztos izgatóbbá válsz néhányaknak. Sok sikert!
2013. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És szerintem próbálj meg kicsit gyorsabban beszélni. Én azért szoktam megakadni mert izgulok és gyorsan túl akarok lenni rajta és elhadarom. Előre gondold meg mit szeretnél mondani és előbb utóbb meg fogod szokni a gyorsabb beszédet és simán fog menni. És az alakod illetően jobb mintha gurulnál nem?
2013. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De szerintem is. Ha meglátok egy duci csajt, azt mondom magamban, inkább ilyen vagyok.:)) De egy picit szeretnék hizni...
2013. nov. 3. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél sokat!!! "Nem a ruha teszi az embert". "Nem a pénztől függ az ember vidámsága". Szokták mondani. Próbálj meg pozitívan tekinteni a dolgokra! :))
2013. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!