Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha meglátnátok...

Mit gondolnátok ha meglátnátok az utcán valakit aki magában beszél, gyűlölködő, ócsárló dolgokat?

Figyelt kérdés
Beszólnátok neki valamit?
2017. jan. 7. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Gyere Szegedre minden utca sarkon van 1 ilyen :)
2017. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Messzire elkerülném.
2017. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván idegbeteg a szerencsétlen. Vagy pont akkor futsz össze egy felidegesített báránylelkű emberrel mikor olyanja van, de normál esetben normális. Én is volt hgoy akadtam ki olyan szintre hgoy törtem zúztam mérgemben. Azért még nem kell beszólni annak a személynek, van annak elég baja. NA meg ha beszólsz ki tudja mit vált ki belőle, lehet hozzád vág valamit XD
2017. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne neki beszólni? Beszól saját magának :D
2017. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, nem bírtam megállni, hogy picit el ne vigyorodjak. Meglátta, és elkezdett engem szidni. Ezen kívül nem történt semmi.
2017. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem szokásom beszólni senkinek. Maximum ha túlságosan nyomná a rizsát akkor.


Amúgy lehet hogy valami gyogyós, azzal meg felesleges konfrontálódni. Vagy én is szoktam magamba motyogni, beszélni, van hogy idegeskedni is, ha épp valaki felcseszi az agyam telefonon, stb.


Az mondjuk általában leszűrhető hogy csak simán ideges, és akkor rászólok hogy "nyugoggyámánle", de ha látszólag nem ép, akkor felesleges belekeveredni.

2017. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Semmit, az ő dolga. Valószínűleg tényleg nagyon ideges, vagy mentális zavara van. Egyik esetben sincs értelme konfrontálódni vele, ráadásul elég gusztustalan dolog is tovább rontani a helyzetén.
2017. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!