Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, ti erre hogyan reagálnát...

Fiúk, ti erre hogyan reagálnátok, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel... 18 éves vagy, élvezed az életet, bulikat, lányokat, de semmi durva. Van egy 16 éves lány, akivel egy buliban ismerkedtetek meg kb másfél hónapja egy ismerős szülinapján. Ez a lány egy évfolyamtársatok húga. Rengeteget hülyültetek, és mivel a buli egy játszóházban volt, együtt mentetek vissza jó tíz évet a csúszdák, focipálya, ugrálók, dodzsem segítségével :) Nagyon jól éreztétek magatokat, a lány is, rengeteget röhögtetek, csipkelődtetek.

Na ez a lány bejelöl titeket kb két nap múlva facebookon, ti visszajelölitek, aztán semmi. Senki nem ír a másiknak, nem lájkol, semmi.

Ha így másfêl hónap után kapnátok véletlenül egy random füzetfotót a csajtól, aztán rögtön utána egy üzit, hogy bocsi, az egyik bnőmnek akartam, akkor mit gondolnátok? Mit reagálnátok?



2016. nov. 6. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ mit gondolok a lányról. Ha különösebben nem érdeklődött utánam (és én se utána), akkor elintézném az egészet egy "semmi gonddal".


Ha tudnám hogy érdeklem, akkor rájönnék hogy fél "normálisan" beszélgetést kezdeni, kell neki valami ürügy.



Szerintem egyszerűen írj rá "félreküldtem a képet" butaság nélkül. Azt nem lehet félreérteni, és nem fogja rövidre zárni a beszélgetést fél perc után ha nem ismeri a szándékaidat.

2016. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az a baj, hogy tényleg félek normálisan ráírni, mert ugye bátyámmal egy suliba jár, tehát páran ismernek, és nem akarom, hogy pletyka legyen belőle, félek, h hülyének néz.

Lehet, hogy kivárom a szülinapját, és akkor könnyebb beszélgetést kezdeni, vagy érettségi után megkérdezem, hogy ment.


Csak nagyon gázul vennê ki magát, ha ennyi idő után egyszer csak megkérdezném, hogy amúgy mizu.


Mindenesetre köszi, további válaszokat is várok!☺

2016. nov. 6. 11:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és azért gondoltam erre, mert így 100% rajta múlik, hogy elkezdi-e a beszélgetést, nem nyomulás, sértődés nélkül rövidre zárhatja vagy folytathatja. Feldobott labdának szánom, amit vagy elkap, vagy nem.
2016. nov. 6. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy főleg fotóküldésnél - bár a füzetfotóról halvány lila gőzöm sincs, mit takar - kicsi az esélye, hogy összekever bárkivel. Ennyire véletlen nincs, hogy Rád kattint, majd el is küldi a dolgot. Velem is előfordult ilyesmi, és a végén kiderült, hogy nem lettem volna ellenére és perszehogy direkt küldött egy sziát. Ha tetszik a lány, válaszolj neki: semmi gond, sőt, már régóta eszemben volt, hogy megkérdezzem Tőled, hogyan vagy vagy mi a helyzet az életeddel? És jött is a remek alkalom :) vagy valami ilyesmi. Hajrá!
2016. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Plusz az is közrejátszhat a lányoknál, hogy óhatatlan elvárás náluk, hogy a fiú kezdeményezzen. Szóval ha tetszik, vag lehet belőle valami főleg úgy, hogy pozitívak vagytok egymás irányába, növessz kukacot és vedd a kezedbe az irányítást. Ne tökölj, mert a végén megbánhatod, hogy nem kezdeményeztél, ha esetleg később látod, hogy lett valakije :)
2016. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

BEJELÖLT (!!!) te kis butaaaa!

"... aztán semmi. Senki nem ír a másiknak, nem lájkol, semmi. "

Most is ő kezdeményezett, akármilyen körítést írt utána.

Te meg ülsz a babérjaidon? Mire vársz?

Ne legyél már ilyen kis nyámnyila! :)

2016. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább húzod, annál furább lesz. Ha másfél hónap után ciki ráírni, akkor szerinted milyen lesz 3 hónap múlva? 6? 9?


Egyszerűen írj rá. Nem fog hülyének nézni, teljesen normális dolog "nyomulni" arra aki tetszik. Így kezdődnek a párkapcsolatok, nem magától történik a dolog.

Minden beszélgetést le lehet zárni. Nem stresszelni akarlak, de egy sima "szia" ugyanúgy vezethet 5 perces beszélgetéshez mint egy félénken, direkt félreküldött kép. Mindegy mit csinálsz, a beszélgetéshez két ember kell, ha nem akar tőled semmit, akkor meg fogja találni az alkalmat a finom visszautasításra.


A feldobott labdákkal az a gond, hogy sok srác hiába kapná el őket, észre se veszik hogy repül feléjük.


Tudom, tudom, mindegy mit mondunk, nem értjük meg a helyzetet, nagyon izgulsz, félsz... Mindenki átesik ezen. Tapasztalatból mondom, jobb egyenesnek lenni.

2016. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én a lány vagyok! :)


Füzetfotó, hogy lefotózok egy oldalt, és elküldöm.

Amúgy onnan jött az ötlet, hogy egyik bnőm kérte, hogy fotózzam le neki ezt meg ezt a részt. Ha kameráról megosztással küldöm el, akkor tényleg könnyű egy ilyet összekeverni: ha rákattintottál a névre, onnan csak a bogyó jelzi, hogy kinek is küldöd. Na lényeg az, h a teló egymás mellett dobta ki őket, sőt a profilképük alapszíne mindkettejüknek sötét, tehát ha nagyon béna lettem volna, akk a srácnak küldtem volna el a képet.


Köszönöm a választ neked is!

2016. nov. 6. 11:27
 9/9 A kérdező kommentje:

De jó sokan írtatok! Még erőt gyűjtök, aztán vagy normálisan rá írok, vagy megvárom a szülinapját, vagy elküldöm a füzrtfotómat...

Hálás köszönet mindenkinek!:)))


Rendesen ráírni azért is félek, mert mint írtátok, a bejelölés már egy kezdeményezés volt részemről. Azt is azért húztam két napig, mert mégis csak jobb lett volna, ha ő jelöl ne engem. Ok, megtettem én, t.ketlen, hát van ilyen... Aztán csomót vártam, hogy ír vagy nem, nem írt. Ismét csak bátortalan, hát na... Azért nem akarok én ráírni, mert vagy tényleg csak bátortalan vagy eszébe sem jutott még lépni. Ez esetben elég egy fotó. Vagy szimplán csöppet sem érdeklem, talán van valakije, akkor pedig lezárja a fotót egy semmi gonddal.


Nehéz helyzet, hát na! :/


Amúgy ne a reménytelen szerelmest lássátok belém, nem szoktam éjszakákat sírni miatta, csak tényleg jól éreztem magam vele, és ez így annyira értelmetlen, hogy most még virtuálisan sem nézünk egymásra. Jó lenne vele továbbra is jóban lenni, inkább úgy mondom. A jóban levésből persze már akármi lehet.

2016. nov. 6. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!