Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem aggódtok embertársainkért...

Nem aggódtok embertársainkért egy ilyen fagyos éjszakán?

Figyelt kérdés
Több idős, magatehetetlen emberen kellett már segíteniük a zsaruknak és a mentősöknek, mert az otthonaik nem voltak rendesen fűtve. Néhány embertársunk borzasztó körülmények között kénytelen élni. Főleg az idős, vidéken vagy tanyán élőket sajnálom.
2017. jan. 7. 21:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
de
2017. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2017. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
19%
Nem igazán. Mindannyian sorra kerülünk előbb-utóbb. Ki így, ki úgy.
2017. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
12%
leszarom en itt vagyok bent a jo melegben, csak ez szamit.
2017. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, valami újgazdag díszpolgár vagy politikus lehetsz! :'D :'D


Én igenis aggódom, főleg a hajléktalanokért de azon kívül hogy néha adok aprót/esetleg veszek neki egy kis ételt a közértben mást nem tudok csinálni, ezért nem is töröm magam a dolgon. Attól se lesz jobb semmi, ha te igazán a szíveden viseled az ilyen nehéz helyzetű emberek sorsát ami ugyan szép dolog, de nem feltétlen segít.

2017. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan ismersz olyan embert a környezetedben szomszéd utcában közelben stb akkor azért ránézhetsz ha mindenki leszarja...
2017. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%

De. Én ma csak 30 percet sétáltam kint muszályból, de akkor azt hittem meghalok úgy fáztam. Nagyon sokat gondolok arra hogy milyen lehet ilyenkor kint, és nagyon is sajnálom őket. Viszont sajnos az anyagi támogatást nem engedhetem meg magamnak én se, befogadni éjszakára egy-egy embert pedig nem merek. Sajnos volt negatív tapasztalatom is az utca emberével rengeteg, de talán életkorból adódóan nem merem megkockáztatni.

Ilyenkor jut eszembe hogy hiába a sok szép technológiánk, mégis messze élünk egy teljesen élhető és szép világtól.

2017. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
25%

Undorító önző emberek élnek...hányni tudnék tőletek. Remélem rajtatok soha senki nem segít ha bajotok lesz...az ilyeneknek való a kínhalál


Van egy telefonszám, leírom ha megtalálom, amit hajlektalanok segitsege végetg lehet hívni.

Én így segítek nekik...máshogy nem tehetem meg.

2017. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Az aggódással sokra mennek. Hánynak segítettél eddig? Ja hát, a kályha mellett én is tudok aggódni. Megnyugtató, hogy tiszta lelkiismerettel hagyom őket megfagyni.
2017. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%

061/338 4186


ezt hívjatok ha láttok egy hajlektalant

2017. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!