Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kiolvadt a fagyos hamburger...

Kiolvadt a fagyos hamburger húspogácsám, mert nem értem vele haza idöben. Utána hazaérve nem volt idöm megcsinálni és visszafagyasztottam! Szerintetek kimerjem sütni majd vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Inkabb dobd ki. Az elore elkeszitett huspogacsak egyebkent sem a legjobb minoseguek.
2016. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Dobd ki. Nem szabad visszafagyasztani
2016. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mikor történt? Mennyi ideig volt kiolvadva? Ha pár órán át ki volt olvadva, majd visszafagyasztottad, szerintem nem romlott meg. Nyugodtan csináld meg. Boltban nem lenne szabad egyszer már kiolvadt mirelit árut árusítani, mert semmi garancia nincs rá, hogy mennyi ideig volt kiolvadva, milyen hőmérsékleten, a gyártó nem tudja már garantálni a minőségét, így ki kell dobni. Mondjuk, boltban általában elromlik a hűtő, beüt egy sok órás áramszünet, vagy hétvégén minden leolvad - ez tényleg gázos tud lenni.



De odahaza vagy, nem boltban, nem eladni akarod, tudod, mennyit volt kint. Ha jónak tűnt a hús, nem volt kint szobahőmérsékleten napokig, akkor nem romlott meg. Én nem dobnám ki.

2016. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálnám kidobni ez van. Csomagtartóban volt ott elég meleg volt,kb egy más fél órát! Köszi a segítséget.
2016. szept. 26. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magas hőmérsékleten sütni fogod, így nyugodtan elkészítheted. Alaposan süsd meg, nyers rész ne maradjon, és no para :)
2016. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Az semmi, ha másfél órát volt ott. A marhahúsnak semmi baja nem lesz ennyi idő alatt. Nem kell átsütni, jó lesz rózsaszínen is, a marhát nem szabad túlsütni.
2016. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!