Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Puzsér Róbertet...

Szerintetek Puzsér Róbertet és munkásságát a magyar társasdalom kb. hány százaléka ismeri?

Figyelt kérdés
És azon belül hány százalék kedveli, illetve hány utálja? Mert az ritka, hogy egyik se. :)
2017. jan. 8. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha ~10 millió a 100%, akkor szerintem 30-35%.

Hogy mennyi szereti.. kb a fenti 40-50%-a.. szerintem.

2017. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Mióta meghallgattam pár vélemény kinyilvánítását észrevettem, hogy csak túlkiabál mindenkit, ez akkor nem annyira rossz ha igaza van, de ha nincs igaza (elég sokszor) akkor nagyon rossz, és azóta nem is foglalkozok vele, vagyis én az egyik se csoportba tartozok, százalékba meg fogalmam sincs.
2017. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
A munkásságát? Jó, ha 1%.
2017. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Először azt hiszem az X-faktorba vagy csillag születikbe hallottam a nevéről(?) Azt is egy újság címlapján.

Későbbiekben láttam a youtubeon is pár videóját és talán a kimittube zsűritagjaként is láttam néhány véleményét.

Nem igazán nyerte el a tetszésem. Sokszor mindent feketén vagy fehéren néz.

2017. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Bízom benne csekély létszámban rajonganak egy minden témában szakértő fanatikus emberért aki veszélyes propagandát terjeszt . Tanár létére . A drog és eutanázia legalizálása a 4k és más felforgató csoportok népszerűsítése elvtelen botrányos megnyilvánulás . Hajdú elleni hadjárata is szánalmas . Támadja a celebeket kereskedelmi tvket de ő elmegy többször szerepelni majd leleplezi őket és gyalázza miközben belőlük él. Arckép riportját érdemes megnézni ,nem kiforrott embert mutat be .
2017. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
60%
Ugye mindenhez ért vagyis próbál es mindent de mindent kritizál azal a hisztis kritizáló gyerekes viselkedésével. Mint egy duli-fuli kis malac jo hogy takonybuborék nem jön az orrából. Magát kritikusnak nevezni: Jónapot kívánok Puzsér Róbert vagyok az ország legnagyobb kritikusa!! De szerintem inkább csak KRITIKUSAN HÜLYE!
2017. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, mie ez túlzott rajongás iránta itt Gyakorin. Majd minden nap van róla kérdés.

Amúgy én is az egyik se csoportba tartozom, mert van, hogy egy témában teljes mértékben egyetértek vle, de van, hogy egyáltalán nem. Sokszor meg igen nagy baromságokat képes mondnai, és tényleg jellemző rá ez a "azért van igazam, mert gyorsan és indulatosan beszélek(kiabálok)" attitűd, ami eléggé zavaró.

2017. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!