Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti mennyire használj...

Kamaszok! Ti mennyire használjátok ki hogy még fiatalok vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy értem kiélvezitek az élet minden percét persze normális kereteken belül?...vagy inkább elzárkóztok,nem próbáljátok ki az új dolgokat?

Én például így vagyok ezzel:úgy élem az életem hogy minden lehetőséget kihasználok arra hogy valami újat kipróbáljak,nagyon kalandvágyó személyiség vagyok,általában arra gondolok hogy lehet ,ez életem utolsó ilyen lehetősége,és több nem adatik majd meg..tehát miért ne tenném meg?! ÉS mindezt NORMÁLIS keretek közt teszem.

Ti hogy vagytok ezzel?


2017. jan. 9. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:
15/l
2017. jan. 9. 21:05
 2/7 anonim válasza:

Szia

Ha te igy teszel ahogy leirtad akkor büszke lehetel szerintem magadra mert a mai fiatalok 80% csak bent ülnek a gep előtt várják a csodát hogy Obama rájuk irjon esetleg bejelölje őket, nem erdekli semmi őket csak az internet lustak nem sportolnak semmit, semmi egyéb elfoglaltságuk nincsen szerintem ez egy komoly probléma.

Uj dolgokat mindig ki kell probalni mert csak ugy tud a lelek a test fejlődni sőt kell is mert maskepp unalmassa valik minden.

Ugyebar azert is vagyunk a földön hogy tapasztalokat élményeket gyüjtsunk szoval szerintem nagyon jol teszed amikor adodik lehetőség ki kell próbálni mindent persze ami nem feszegeti nagyon a hataraidat :)

2017. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed! Én is valószínű hogy ezt tenném de sajnos nincs erre nagyon lehetőségem, ugyanis nem vagyunk túl gazdagok.. majd remélhetőleg nyáron fogok vállalni valami szezonos munkát hátha összejön valamennyi,, 15f
2017. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..sok sikert kedves 2.
2017. jan. 9. 21:19
 5/7 anonim válasza:

Miből gondolod hogy elvezhesd az életet ahhoz gazdagnak kell hogy legyel? Ez rossz felfogás

Uj dolgokat barmikor barhonnan tudol szerezni es penz nem nagyon kell hozzá ugy gondolom persze ha utazasokrol van szó akkor kell nemi penz is hozza.

2017. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint te:)

14/l

2017. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tervezgetek és tudást halmozok (lehetőleg olyat ami neten nincs, illetve anélkül nem lehet "élni" pl: idegen nyelv), és készülök, hogy minnél több dolgot hajthassak végre, és fenn maradjon a nevem egy érdemleges tett által a történelem tankönyvekben. Nem akarok eltűnni a múltban. A fiatalság meg nekem nem testben dől el. Persze, muris volt 4 évesen legózni, de utáltam, hogy hülyére vettek az óvónők...

A testem egyébként is amióta megszülettem, (sőt, előtte; PCD -> programozott sejt halál) egy önpusztítást él meg, folyamatosan roncsolva magát. A tudatom viszont épül. Azt senki nem veszi el. Nem csak egy köteg hús vagyok egy idegrendszer körül.

Szép estét :)

15/L

2018. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!