Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti milyennek képzeli...

Kamaszok! Ti milyennek képzelitek el az életeteket nagyjából tíz év múlva?

Figyelt kérdés
Légyszi kort és nemet is írjatok!

2016. dec. 8. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Fejezzed be ezt a kamaszozást! Nagyon idegesítő szó...
2016. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

28 éves koromra klinikai szakpszichológusként fogok dolgozni, lesz egy nőm aki hozzám hasonló személyiséggel bír. Sok pénzt fogunk keresni, később Amerikába is fogunk élni. Meglesz addigra a felsőfokú angol nyelvvizsgám is, esetleg Japán középfokú.

Mivel lesz pénzem ezért sokat fogok szórakozni.

Előfordulhat hogy véletlen megölök valakit és megyek a börtönbe, illetve lehet nem fogok tudni ellenálni a mcdonalds-os hamburgernek és cukorbeteg dagadék leszek aki hamar megdöglik.

2016. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen úgy képzeltem el, hogy lesz egy szakmám és egy nagy gyógyszercégnél dolgozom. Viszont nem igazán gondolkodtam karrierben, csak szerettem pár tárgyat tanulni.


Ehhez képest 9 év múlva, már látszott, hogy szakmám lesz, de nem ér annyit, mint gondoltam. A képzésemben, már 5-6 év múlva látszódtak a bajok. Aztán megtapasztalhattam, hogy nincs túl sok munkahely. Igazából, már projektmunka témavezetőt nehéz volt találni normálisat, szóval úgy egyetem II. - III. évfolyamban elkezdődtek a gondok.

Aztán III. végén az is látszott, hogy az egyetemnek semmi ipari kapcsolata sincs. Bocs, már nem vagyok kamasz. (F)


Csalódás? Nem tudom, inkább kis Hazánk realitásának talaja.

2016. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*: "képzésemben 5-6 év": elírtam 5., 6. félév az egyetemen.
2016. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok, szval 24 évesen: épp elvégeztem az egyetemet, van egy jó szakmám ( vegyészmérnök vagy gyógyszerész, vagy környezet mérnök vagy hasonló), abban az évben házasodom össze a férjemmel, lesz egy kis lakásunk, csak kicsi szobakonyhás, mer nem hiszem hogy másra lenne pénzünk, aztán lenne egy olyan kocsink mint a scobbydoo-ban, olyan kisbusz vagy trabant, ha trabant akkor befestenénk fehére, és matyómintásra ( jó ez valaószínűleg nem lesz, de én szeretném :D ), és összejárogatunk a barátainkal, és ja, kb. Ennyi, meg majd pár év múlva lennének gyerekeink, meg rendes házunk, családi kocsink stb., de 24 évesen még nem. És kb ennyi :) ja, és mindig lenne nálam egy száz forintos, nem tom mér, de lenne :D /L
2016. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
14 éves srác vagyok. 10 év múlva már emlékezni sem fognak rám mert 8. osztály végén öngyi leszek mert nem tudnék jó állást szerezni mert hülye vagyok és ezért pénzem sem lehet és barátnőm sem. :D Nincs jövőm én ezt elfogadtam és már amúgy se tudnék mondani bármi indokot ami miatt maradnék szóval majd egy év múlva már nem fogok többé élni mert nem éri meg. :)
2016. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
kamaszként azt hittem, hogy enyém lesz a világ. Aztán eltelt 15 év, majd rájöttem, hogy a világ mindenkié, csak az enyém nem! Mindenki csak osztja az észt, hogy "mi lett volna ha.." aztán senki sem csinálja a tutit! Sz@r, szánalmas az élet.. szerencsére már az 1/3a eltelt. 1 könnycseppet se fogok érte ejteni a végén!
2016. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Őszintén fingom sincs, azt se tudom milyennek képzeljem el a következő évet szeptembertől..
2016. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azta, máris ennyi válasz! Nagyon szépen köszönöm, persze jöhetnek még :)

1: mit fejezzek be? Kb most az egyszer szólítottam így meg az embereket... Egyébként engem kamaszként nem zavar ez a szó, és külön köszönet, amiért a kérdésre válaszoltál :)

2: első benyomásra pozitívan állsz a dolgokhoz, ami tetszett. Ennek aztán az utolsó bekezdésed ellent mond, azért ne lásd úgy, hogy megölsz valakit, meg azért a mekis kajával is lehet mértéket tartani.

3: Nem baj, hogy nem vagy kamasz, neked is köszönöm a választ :D Sajnálom, ha nehezen találsz munkát. Remélem azért rálelsz egy jó helyre és megtalálod a lehetőségeket is, szóval remélem a legjobbakat, szorítok neked!

5: Ezek érdekesek, a matyómintás trabant különösen tetszik :) egy 100 forintos meg mindig jól jön :D

6: írtam... remélem minden jobbra fordul és kérlek próbáld meg jobb színben látni a dolgokat, ne így állj hozzá! Nem szabad így, beszélj valakivel ezekről a dolgokról... Kívánom, hogy tíz év múlva ezt visszaolvasva már csak egy távoli emlék legyen ez a negatív gondolat!

7: Nem tudom, lehet, hogy annyira nem felhőtlen... De állj úgy, hozzá, hogy "de te legalább csinálod és nem csak mondod" (már ha így van). És remélem azért találsz majd valamit, ami kicsit pozitívabb irányba változtatja a véleményed!


Ne haragudjatok, kicsit hosszú lett és nem akarom én senkinek "megmondani a tutit", csak reagáltam. Egyébként érdekes, hogy ennyien gondolkod(ta)tok egészségügyi/gyógyszerészeti/vegyészeti szakmákon, ami így három külön szakma, de mégis (szerintem?) közelebb állnak egymáshoz. Legalábbis az egyik álom mellett ált. valamelyik másik is megfordul. Osztályomban is többen gondolnak ilyesmikre :) Persze lehet, ez véletlen egybeesés.

2016. dec. 8. 21:39
 10/19 A kérdező kommentje:
8: majd egyszer lesz, nem baj az sem, ha nincs. Azért köszönöm, hogy válaszoltál :)
2016. dec. 8. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!