Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitörölt smst a rendőrök...

Kitörölt smst a rendőrök visszatudják hozni?

Figyelt kérdés
A volt barátom küldött nekem egy olyan smst amibe durván megfenyegetett viszont én ennek nem tulajdonitottam nagyobb értelmet igy kitöröltem, viszont azóta folyamatosan hívogat látom a környékünkön kocsival és félek mert amikor összevesztünk megis ütött feldagadt a szám, kirepedt.

2017. jan. 10. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudják max feljelented zaklatásért, aztán azért ver szét.
2017. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem amit itt leírtál, annyival már feljelentheted. hogy megvan-e az sms az csak hab a tortán.
2017. jan. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudják. (Esetleg ha megtalálják az ő telefonján azt az elküldött SMS-t...)

Viszont jó buta vagy, hogy még nem jelentetted fel. Amit csinál, az kimeríti a zaklatás fogalmát.

2017. jan. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah hogy te egy sms miatt aggódsz amikor megütött és felrepedt a szád... aha értem...
2017. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy szolgáltatótól lekérhetik az adatokat.
2017. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Te még komolyan nem értesítetted a rendőrséget?


Atyaég, mekkora hülye vagy!

Azonnal szólj nekik, mondj el mindent, és kérdezd meg a szolgáltatót is, hogy tud-e tenni valamit az SMS-sel.


Megüt, megfenyeget, zaklat, követ... hát ha ezek után sem cselekszel ellene határozottan, akkor meg is érdemled, hogy terrorizáljon, ha már ilyen hülye vagy!

2017. jan. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Könnyen beszéltek. De azért köszönöm.
2017. jan. 11. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!