Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Time management - hogyan...

Time management - hogyan osszam be jobban az időmet?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem sosincs semmire elég időm

Ugyanakkor érdemben nem is haladok semmivel (takarítás, iskola, stb.) az idő pedig csak telik

Nem tudom hogy osszam be az időmet, mert ha megpróbálom akkor mindig az a vége, hogy egy táblázatba foglalva a napomat minden másodpercemet be akarom osztani, amit nem tudok percre pontosan tartani és ezért általában nincs is eredménye



2017. jan. 11. 00:52
 1/2 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy ezek mellett sokszor felesleges dolgok foglalkoztatnak (haverom lóg ezer forinttal, letöröltem-e a fölösleges word dokumentumokat a gépemről, stb.) miközben a lényeges dolgok (tanulás, iskola) nem
2017. jan. 11. 01:01
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ezen dolgozom, és a rutin a fontos, hogy automatikusan csinálj meg dolgokat. Pl.ha fölkelsz, automatikusan rakj rendet, este automatikusan készítsd elő a ruhádat, stb. ezt úgy lehet, ha havonta egy vagy két új feladatot gyakorolsz, minden nap. utána lehet új feladatot beépíteni a meglévőek mellé.
2017. jan. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!