Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kerüljek egy multinál...

Hogyan kerüljek egy multinál a management-be és ott hogyan vívjam ki a tiszteletet, hogy esetleg még tovább léphetjek? Főleg tapasztalatokra vagyok kiváncsi, kinek hogyan sikerült előrejutni?

Figyelt kérdés
management, előléptetés

2016. nov. 12. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy most milyen szinten állsz a ranglétrán a munkahelyeden
2016. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 lányismerősöm összejött egy teamleaderrel egy ssc-ben, onnantól neki nem volt soha túlóra, mindig kapott prémiumot és lépegetett szépen előre. A szorgalmass kis kolléganői meg csak néztek...:-D
2016. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő is szorgalmas volt de nem a munkában hanem inkább a díványon:)(
2016. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg bugyuta példa volt. A csávó még jóhogy a dugó társát nyomja felfelé. Pfff ettől még nem biztos, hogy meg is érdemelné...
2016. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Elhelyezkedtem juniorként, mivel szakmán belül szakterületet váltottam. Onnantól kezdve egyrészt koncentráltam, hogy jól végezzem a munkám, a projektek elégedettek legyenek velem, és lehessen hozzám fordulni. Ezen a vonalon aztán szépen elindultam felfelé a ranglétrán, előbb senior, majd szakmai vezető lettem.


A tiszteltet nem kellett külön kivívni, kerestek szakmai vonalon folyamatosan, adtak a szavamra, így ahogy haladtam felfelé bíztak az egyéb döntéseimben is.

2016. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pedig 7 évet húztam le ugyanannál a cégnél, többször elő is léptettek aztán a sokadik létszámleépítésnél utcára kerültem azóta nem találtam normális munkát kezdhetek a nulláról
2016. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
(akik lepontoztak, azoknak konkrétan mi nem tetszett a válaszomban? Tudom, hogy belerondítok a kis világképetekbe, hogy előléptetést csak keféléssel vagy ismeretséggel lehet szerezni, de lehet, el kellene gondolkozni rajta, hogy esetleg a többség mégsem így csinálja)
2016. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy nem mindegy milyen melóhelyről beszélgetünk, mert tudjátok, sokszor egy sori melós irigyli egy nem soritól, hogy nah ő bizti dugott valakivel, közben meg tudom, hogy fájó ám, de illene munka és munka között különbséget tenni. Van ahol van előrelépési lehetőség, van ahol nincs. Van aki megérdemli, van aki tett is érte, vagy azért van is valamilyen papírja ha kérik arra a posztra, és van akinek nincs. Sok ember dünnyög, stb, de tényleg sok a semmire akarna mindent. Igen is, tudom, nem lehet visszamenni a múltba, de sok ember fiatalként elbaxxta, és bár nem vallja be, de mégiscsak jobb lett volna valami jobb szakmát választani, vagy valamit tenni még a jövőjéért nem? Nah. És utána meg szídja a másikat, hogy bizti dugott, meg meg sem érdemli. Persze van ilyen, de van amikor csak fröcsögés a másikra.
2016. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy a legutolsó értelmes munkahelyemen ami bejelentett állás volt lehetőséget adtak hogy megmutassam mit tudok, mennyire vagyok szorgalmas és így léptettek elő újra és újra(mondjuk férfiként nekem a másik módszer eleve nem jött szóba) aztán sajna létszámleépítések sora következett, a végén már feleannyian dolgoztunk ott mint amikor beléptem, aztán rám is sor került. És ha évekkel ezelőtt majdnem 200 ezret kerestem havonta, akkor most miért ajánlanak mindenhol minimálbért? Főleg hogy az árak is jócskán emelkedtek azóta? És igen én is büszke voltam rá hogy szorgalmas munkával léptem egyre előrébb és én is ideges lettem ha valaki azt mondta hogy csak "úgy" lehet bekerülni ilyen helyekre, most nem tudom hogy lehet bekerülni de azért legyen már arányban az elvégzett munka mennyisége, minősége és a fizetés...
2016. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen cégtípusra vagy kíváncsi, de SSC-ben (nem is egyben) én is azt láttam, hogy a manager nőjét léptették mindig elő.
2017. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!