Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki régen...

Van köztetek olyan, aki régen szeretett moziba járni, de ma már nincs kedve beülni szinte semmire?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én most is szeretek, főleg 3D-s re.
2017. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Az tény, hogy most már kevesebb jó film van.

Igazából 2002 felé állt be az egész.

Sok a túlhájpolt szar. Viszont én moziba soha nem azért mentem, hogy nagy filmeket nézzek, hanem akciófilmet, horrort.

2017. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szerettem. Tulajdonképpen most is szeretek. Csak amikor kiszámolod, mennyibe kerül egy másfél órás filmre beülni üdítővel meg popcornnal, akkor már nincs is kedvem
2017. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Én. Azzal megbirkóznék, hogy munkámból adódóan utálom az embereket.. De hogy a taknyos tini rugdossa a székem..vagy anyuka együtt énekel a szereplőkkel mellettem.. Vagy a kis színészkedő ribik , akik társasággal mennek, végig sikítozzák a filmet mert ez menő. ...ezeket már nem birom elviselni.

24n

2017. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már régóta nem járok, nagyon drága lett, egyszerűen nem ér annyit egy film megnézése. Néhány kivétel van, amit moziban kell megnézni, de abból évente max 1 van, alapesetben inkább majd letöltöm.
2017. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem fogok senki se le-, se felpontozni, de az utolsónak van valami abban, amit írt. El tud rontani egy filmet egy folyamatosan pofázó ember, vagy akár csapat.
2017. jan. 13. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor gyerek voltam, volt egy extra varázsa. Most már kevésbé érzem ezt a dolgot. Ettől függetlenül szívesen mennék sokszor moziba. Mindenki szidja a filmipart, de évente azért kijön jó pár komolyabb film a multiplexekbe, plusz van jó pár művészmozi is. (De a cgi orgiák is lehetnek jók, ha épp szimplán kiakarja kapcsolni magát az ember másfél órára.) Sajnos idő és pénzhiány miatt, évente kb. 2-szer megyek filmekre.

Ami engem nagyon zavar az egyik általam látogatott moziban, hogy nagyon szűk a hely és megfájdul a térdem kb. 1 óra után.

A gyökér embereket úgy a legkönnyebb elkerülni, hogy nem az első vetítésekre megy az ember. Felénk sokszor csak max. 5-10 ember van a filmeken, premier után 1-2 héttel.

2017. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azért nem szeretek már, mert általában pang a mozi, rajtunk kívül van 2-3 ember. Utoljára akkor volt telt ház, amikor a Vissza a jövőbe jubileumi vetítésén voltam, de az más kérdés. És szerintem lehangoló ez, így már nincs hangulata a dolognak.
2017. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mentél volna el a Jurassic Wolrdre az első héten bármelyik moziba. A nagy neveknél ugyanúgy teltház van most is.
2017. jan. 16. 09:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi karácsony után voltunk a Star Warson, az is tele volt majdnem.
2017. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!