Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Különleges, illetve teljesen...

Különleges, illetve teljesen hétköznapi görög vezetékneveket keresek, tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Az interneten csak görög betűkkel találtam, én viszont nem tudok görögül, fonetikusan, magyar betűkkel azonban nem találtam.

2017. jan. 14. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Giorgos, Acamas, Ioannis, Evangelos, Thanasis, Isidore, Ari, Elias, Therapont, Stelios, Zoilos, Athan, Spiridon, Costas, Andreas, Alexius, Paraskevas, Necephorus, Gregory, Cyriacus, Pygmalion, Nikolas, Pantelis


Kyriaki, Hemera, Erato, Kyma, Adelfa, Myrina, Eunike, Aristodome, Alkyone, Euterpe, Lavra, Myrine, Iphigeneia

2017. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fú! Köszönöm szépen! 😃😃😃
2017. jan. 14. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az első nem keresztneveket sorolt-e fel.


Nézd meg ezt:

[link]


Kattints rájuk, és kiírja a listát azon szócikkekről, amely ilyen vezetéknevű emberekről szól. Ha sok van belőle, akkor valószínűleg hétköznapibb névről van szó.

2017. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Például ilyen nevűből nagyon sok van:

[link]

2017. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj, igen, bocs, tényleg keresztneveket írtam. De akkor most korrigálok, ezek már vezetéknevek lesznek:


Kalogeropoulos, Andrianopoulos, Mitzou, Hrisoverghi, Kontos, Kanakaris, Kotzias, Spheeris, Leventis, Argyrou, Androulaki, Bakoyanni, Tadrou, Nafplioti, Papanikolaou, Labropoulou, Kalogeropoulou, Spyropoulou, Petridi, Palli, Leichoudou, Batziola, Kara, Stasinopoulou, Stasinopoulou, Paraskeva, Matraxia, Nevraki, Georgiadi, Marangou, Dimitriadi, Sisini

2017. jan. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a behindthename-t szoktam nézni,ott a greek az, szerintem a more-nál van, most nem néztem meg.
2017. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*asszem ,elírtam,de vannak vezetéknevek is, asszem van valahol olyan rész is, hogy surname, és ott lesznek
2017. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!