Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a nagyon súlyos számítógép internet függést?

Figyelt kérdés
Napok, hetek, hónapok végig gépezésről van itt szó. Van itt olyan aki szintén ennyire a rabja?
2017. jan. 14. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem súlyos függés, csakis lustaság!

Ezt a legegyszerűbb csinálni, nem kell hozzá sok km-t menni annyi biztos!

Jó kis hátfájásod lesz meg még ami!

Kelj fel és csinálj mást! Ilyen egyszerű!

Menj ki, adj enni a macskának, lapátolj havat vagy hólét söpörj ha pedig lakásban élsz, akkor bicajozz, sétálj, olvass könyvet, számolj repülőket és minden ami eszedbe jut.

2017. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SEHOGY
2017. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a gepet, legalabb megtapasztalod h van elet az internet utan:D
2017. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Menj el edzeni egy terembe. Engem az szoktatott le, pedig éveket végig kockultam.
2017. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is sokat ülök a gép előtt, de nekem ez a munkaeszközöm, persze munkán kívül lazításra is használom, viszont el tudok szakadni tőle, szóval a mennyiségtől függetlenül nálam ez nem függőség. :-)


Mennyi idős vagy, ha szabad tudni?

2017. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

20.

13 éves korom óta ezt csinálom. A legtöbb szabadidőm ezzel megy el. Persze ha nincs szabadidőm akkor leállok róla, meg egy idő után már nem is hiányzik. Ha pl. Facebookra se megyek fel 1-2 napig de volt olyan hogy 1 hétig se mentem fel és utána már nem is hiányzott. Felnéztem és ki is léptem. De most ráérek és egész nap csak a gép előtt ülök, semmi mást nem csinálok szinte. Néha már szédülök annyira leesik a vérnyomásom a sok fekvéstől, üléstől. Ma is mióta felkeltem csak gépezek, semmi mást nem csináltam. Elegem van.

Próbáltam sportolni, edzeni, de pár hét után feladom.

2017. jan. 14. 23:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezzel rontottam el a jegyeimet is régen, miután be lett kötve a netünk rohamosan el kezdtek romlani a jegyeim, pedig egész jó tanuló voltam de 8-ban már majdnem megbuktam.
2017. jan. 14. 23:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyári szünetben velem is ez volt, utána rákényszerültem az iskola miatt egy csomó dologra.

Csak sétálj! Nem muszáj sportolni ,vagy bármi, egyszerűen menj ki, szívj el egy cigit, ismerkedj! Munka, egyetem?

2017. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem dolgozok. De tanulok. Viszont az időt amit tanulással kellene töltenem azt is elgépezem. Hosszú évek óta.
2017. jan. 15. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!