Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktátok nézni, melyik...

Ti szoktátok nézni, melyik ismerőseitek vannak épp online facebookon? Feltűnik, ha valaki nagyon sokszor/kevésszer van fent?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nézem, nem izgat, van jobb dolgom is.
2017. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Az enyém be is van állítva, hogy mindig offline-nak mutasson.
2017. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem, gépen ki is kapcsoltam azt a sávot ahol mutatta, egyáltalán nem érdekel. Amúgy is hülyeségeket mutat, én már megkaptam hogy miért nem válaszoltam, hiszen azt mutatta hogy online vagyok, de amikor látnom kellett volna én már rég aludtam, gép kikapcsolva. Szóval az hogy azt mutatja, hogy zöld, az csak azt jelenti hogy nem jelentkezett ki az illető, nem jelenti azt hogy ott is van. Meg ugye fordítva is igaz, hogy van aki kikapcsolja, így mindig offline, de néha mégis ott van és aktív. Szóval semmit se jelent, de ha tényleg a valóságot tükrözné, egem akkor se érdekelne.
2017. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!