Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szórakozik velem ez a vevő?

Miért szórakozik velem ez a vevő?

Figyelt kérdés

Történet a következő, két szilkikontokot felraktan eladásra és rám írt a vevő, hogy megvenné mind a két darabot. Mondtam semmi akadálya ide utalja el a vételárat+postaköltséget és amint kapom a pénzt rögvest postázom.


Ez múlt héten Csütörtökön este volt, pénteken látta nem írt, vasárnap dobtam rá egy kérdőjelet, írta, hogy hétfőn van rá alkalma utalni, mondom oké addig Jegelve van a hirdetés.


Erre ma már kedd van és még nem utalt...

Pedig pozitív értékelésű a vevő (én is az vagyok!)


Szóval szerintetek mi lehet a szitu?



2016. aug. 9. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mond azt neki, hogy akadt más érdeklődő, amíg ő tétlenkedett.
2016. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Értelmes és tudja, hogy sosem szabad előre utalni
2016. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Tudja, hogy nem szabad előre utalni és hogy aki csak így árul az át akarja b***ni a vevőt.
2016. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es ment egy dislike!


Ha olvasnál is nem csak pampognál..

pozitív eladó vagyok és már több éve regisztrált tag vagyok, felőlem utánvéttel is vehette volna de akkor ne sírjon, hogy így már drága nem oké...

2016. aug. 9. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd rá nem komoly vevő
2016. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MZ.per.X ***** válasza:
92%

Szard le.


Én simán megírnám neki, hogy mivel túl sokat tökölt, ezért újra nyitom a hirdetést.


Én csalódtam már pozitív eladóban. Mobilt akartam venni, ott kezdődött hogy időpontot egyszerűen nem tudtam vele egyeztetni mert "még nem tudja mikor". Aztán mikor egyeztettem akkor 2x lemondta mindenféle okokra hivatkozva. Meguntam, közöltem hogy akkor dugja fel magának és vettem mástól.

2016. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
A párom évek óta Vaterázik. Az ilyenek előfordulnak. Rá se ránts!
2016. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Mit pörögsz ennyit ezen? Másnak soha semmi nem jöhetsz közbe? Visszateszed a hirdetést és csá.
2016. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tescos vagyok, én is ezt kérdezem..
2016. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!