Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok ilyesmit csinálni...

Ti szoktatok ilyesmit csinálni? (Lent)

Figyelt kérdés
Megnézitek az üzenetet, és ha nem tudtok/akartok rá válaszolni, megjelölitek olvasatlanként? Vagy esetleg csak lehúzzátok az értesítést a kijelzőn, hogy ne kelljen megnyitni és rögtön reagálni?

2017. jan. 15. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Én nem csinálok ilyet....bunkóság
2017. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jó az is, hogyha őszinte vagy, hogy leírod, hogy láttam az üzenetet, de bocsi, most nem szeretnék írni. Majd később, ha nem felejtem el, akkor megírom, vagy mittudomén. Amúgy nem kell ezt így az egészet, de szerintem meg fogja érteni. Ha meg nem értené meg, akkor minek tartanád vele a kapcsolatot?
2017. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapból 1-2 emberrel beszélek csak, azokkal meg úgy, hogy néha napokig nem írunk vissza ha épp dolgunk van.


Szerintem szimplán figyelembe kell venni hogy mindenkinek megvan a maga dolga, élete és nincs mindig kedve velünk cseverészni. Ha meg fontos akkor hívjon fel.

2017. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Szimplán nem írok vissza, ha épp nem akarok vagy nem találom fontosnak. Sosem volt még belőle problémám. (Kivétel az a pár primitív ember, akivel közöltem, hogy nem érdekel, amit írnak, de folytatták. Ők hisztiztek egy sort.)
2017. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!