Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyesmit hogy tudnék csinálni?

Ilyesmit hogy tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Milyen program szükséges hozzá?

[link]

Ha van videó arról, hogy hogy kell ilyet csinálni, akkor azt is küldjetek kérlek.



2016. máj. 16. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Oké, majd küldjük.
2016. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 tabaki ***** válasza:

Legegyszerűbben talán PhotoScape-pel: A nagy képet négyzetekre darabolva elmented, a kicsiket négyzet alakúra vágod, és bepakolod őket egy rácsba. Ezután a kép alján megnöveled a területet, és ráteszed a feliratokat. Az egész gyakorlatilag menüpontok kiválasztásával intézhető.


Egyébként, amikor a négyzet formájú elemek már megvannak, én kényelmesebbnek találnám Inkscape importálni őket, és ott folytatni a szerkesztést (voltaképpen az egész megoldható lenne Inkscape-ben, csak nem olyan kényelmesen).


A lényeg, hogy szánj egy kis időt a programok megismerésére, akkor könnyen megtalálod a módszert.

2016. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 SimkoL ***** válasza:
Nem sokból tart hozzá egy programot írni :) [link]
2016. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tabaki ***** válasza:

Én már maradok az Inkscape-nél, ha már ajánlgattam. És persze az efféle Ginsberg-antológiának való könyvborítók helyett a magyar klasszikusoknál -- SimkoL bezzeg tanulhatott volna tőlem illemet, ha a visszahúzódó ibolyalelkem útját nem állja annak, hogy közvetlenül a tegnap esti megalkotása után publikáljam ezt az ábrát:

[link]

Egyszóval: Ki van próbálva, minden klappol, nem beszéltem hülyeséget föntebb. Köszönöm, Inkscape!


SimkoL, tudod, milyen esendően kíváncsi természet vagyok, te meg közismerten jó szándékú, aranyszívű csóka, szóval írtad ezt a... ehe, na, léccilécci...

2016. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 SimkoL ***** válasza:
Még nincs befejezve, mert két napja gyötör az epém - egyesek szerint a 50+ mádi harmattól, ráadásul az asszony is szabin van :), sőt a lány unokáink is itt voltak - de ha kész 'publikálom' a forrással együtt.
2016. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 tabaki ***** válasza:
Előre is köszi.
2016. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Én ezt találtam: [link] rákattintassz a képre, és rárakhatsz egy másik fotót. :)
2016. máj. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 tabaki ***** válasza:
Őrület!
2016. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 SimkoL ***** válasza:

Hát én akkor már meg sem mutatom amit én írtam :( [link]

Kicsit másképpen működik, lehet kicsinyíteni, nagyítani, átszinezni, minden irányba mozgatni a képeket, nem kell előre szétvágni. Az aljára még egy pár soros szövegszerkesztő is került.

[link]

[link]

[link]

Sajnos még egy kicsit szépítgetni kell, csak nincs sok időm rá.

2016. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 tabaki ***** válasza:

Cuki! (füttyentés)

A programod is jópofa...

2016. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!