Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire megbízhatatlan a...

Ennyire megbízhatatlan a fanmail. Biz weboldal?

Figyelt kérdés
Küldtem egy kedvenc színésznőmnek levelet,és úgy jött vissza,hogy előre aláírt volt,és nem is az én képem,de a fanmailen meg az összes kép névreszólóan van dedikálva...többet is küldtem,mindegyik ugyan úgy jött vissza..és ráadásul újabb visszajelzés került fel azóta,szintén úgy,hogy névreszólóan...ez most nem hiszti,mert Örülök,hogy egyáltalán küldtek vissza,de felbosszant,hogy átbassza a fanmail az embereket..olyat is láttam,hogy egy visszajelzés alatt írták a felhasználóknak,hogy köszönjük a visszajelzésed,$10 kapsz a nem tudom midre...(valami added $10 volt,utána már nem emlékszem,hogy mi volt,de az a lényeg,hogy kapott az illető a visszajelzésért 10 dollárt..) szóval akkoor mi is ez?

2017. jan. 16. 15:24
 1/2 A kérdező kommentje:
*fanmail.biz
2017. jan. 16. 15:25
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az lemaradt,hogy az még a lényeg,hogy az összes ott található visszajelzésnél névreszólóan van dedikálva mindenkinél minden,én meg küldtem 4x is két havonta,és egyik se úgy érkezett vissza,mint ahogyan az az oldalon van mindenkinél lefényképezve a visszajelzéseknél...szánalmas,hogy Ennyi pénzért képesek ezt csinálni...
2017. jan. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!