Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy vásárlás előtt egy boltban megkérdeztétek az eladót lehet e itt vásárolni?

Figyelt kérdés
Bementetek a boltba azt volt valami zavar. Erre ti megkérdeztétek az eladót hogy bocs lehet itt vásárolni? Pesze úgy viccesen, hogy mondják már meg mi a pálya?
2017. jan. 20. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tessék?!
2017. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aha
2017. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Hogy lehet ezt viccesen? :D
2017. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, mikor 8 kor zárt be a ruha bolt, és már fél 8 kor mosták a követ...

Aztán persze megkérdezem: bocsi, be lehet még jönni?

Rám néz, flegmán mondja: hát be


:D

2017. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdés feltevésénél is mintha lenne egy kis zavar :D


De ha egyre gondolunk, akkor jártam már többször úgy, hogy nem tudtam nyitva vannak e még, annyira halott volt minden odabent, és rákérdeztem.


A bankomból egy ilyesmi eset miatt léptem ki. Alapból nem voltam hű de elégedett, nem működő automaták, magas díjak...erre egyszer elmentem betenni (számomra) elég nagy összeget, közel milliós tételt. Belépve bankba félig még sötét volt, sehol senki, a bankos nénik kávézgattak, megkérdeztem a biztonsági őrt, hogy nyitva vannak e, de olyan flegma, lekezelő stílusban válaszolt, mintha valami hülye gyerek lennék, nem egy lassan 3 éves felnőtt ember. Ezen úgy felb..sztam az agyam, hogy ott helyben megszüntettem a számlám és átmentem másik bankhoz :D

2017. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért az is zavar ha belépsz valahova és kérdezel valamit a biztonsági őrtől, az meg rád néz, mintha megkérdezné: na most itt dolgozzam vagy ne? aztán böfög valamit.


velem ha úgy vesszük ilyen is volt.

2017. jan. 20. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:

De most komolyan, te szívtál valamit? :D

Amúgy a biztonsági őr sem információs iroda, úgyhogy akkor sem lehet egy rossz szavad sem, ha átnéz rajtad, mert nyilván ilyen is van.

2017. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát végülis ja.
2017. jan. 20. 17:47
 9/11 A kérdező kommentje:
csak mondjuk elvárná az ember ha már ott dolgozik, a kérdésre valami kulturált választ adjon, mondja azt hogy "nem tudom kérem" vagy valami.
2017. jan. 20. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy jártam így, közöm nem volt az üzlethez, vásárló voltam, és tőlem kérdeztek valamit, gondolom kevertek egy dolgozóval. Én is mondtam, nem tudom. És képzelj el ilyen lefitymáló, grimaszos nézést, a "hát még ezt se tudja" szöveg mellett :D

Az a csóri őr ilyeneket élhet át napjába 200-szor.

2017. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!