Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka ennek?

Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezem senki fölött, mindössze érdekelne mi lehet az oka annak, hogy ennyire kitolódott a párkeresés életkora? Ahogy haladunk a korral, egyre több fiatal él párkapcsolatban, és él szexuális életet, ami korábban elképzelhetetlen volt. Megdöbbenve hallom, olvasom hány 11-15 éves fiatal van aki párkapcsolatban él, rendszeres szexuális élettel. Ez vajon normális? Mi állhat ennek a hátterében hogy évtizedekkel ezelőtt ilyen eszünkbe sem jutott a fiataloknak, manapság meg teljesen általános?
2017. jan. 22. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy normális. Minél előbb felnőttek akarnak lenni és azt hiszik ez az út vezet oda. Ismerek 16 éves lányt, aki úgy osztotta nekem az észt (tévesen) az élet dolgairól, hogy csak lestem, mintha már lenne mögötte vagy 40 év élettapasztalat. Nem tudom merre vannak arccal, vagy mit képzelnek magukról, hogy hová jutnak ezzel a viselkedéssel az életben (mert többségük olyan buta, mint a föld), de kíváncsi vagyok rá. :D

Hogy mi lehet az oka? Már mindenhol lehet széles sávon netezni és ezt nem értelmes dolgokra használják, mint például a tanulás, hanem egész nap hülyeségekkel tömik a fejüket, illetve Facebookon versengenek egymással. Szóval szerintem társadalmi nyomás hatására is mehet ez az egész cirkusz. Tudod... neked még nem volt barátod? Nem csókolóztál még? Nem feküdtél le senkivel!? Valami baj van veled?

Tisztelet a kivételnek, vannak azért sokan rendes és értelmes tizenévesek.

2017. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 27F
2017. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, lehet abban valami hogy az internet az oka ennek. Remélem helyrebillennek felnőtt korukra, mert ha ez addigra is így marad, egy nagyon csúnya társadalom elé nézünk.
2017. jan. 22. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!