Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Ti életetek sem volt egy...

A Ti életetek sem volt egy leányálom? Éreztétek úgy, hogy az életetekben többnyire csak rossz dolgok történtek? Ennek ellenére tudtok pozitívak maradni?

Figyelt kérdés
Az én életem nem könnyű. Sok betegség rontotta az életminőségemet, amiből egy is elég lett volna ahhoz, hogy sz.rul érezzem magam (pikkelysömör, tejcukor-érzékenység, pszichés betegség), aztán jóval később összejöttem egy pszichopatával, akibe sajnos még mindig szerelmes vagyok. Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen! Ennek ellenére kitartóan küzdök azért, hogy jobb legyen, van munkám, lakhatásom és értékes embernek érzem magam, tehát ha így vesszük, már "gazdagabb" vagyok, mint sok ember. Ti hogy tudjátok túltenni magatokat azon, hogy nem túl szerencsés az életetek?
2017. jan. 6. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:
azt,hogy kerülöd az elmebeteg embereket.... szerezz barátokat,értelmes embereket és ne nyafogj...örülj annak ,hogy van munkád,meg fedél a fejed felett...nem vagy rákos beteg stb..stb.
2017. jan. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindenképp pozitívnak értékelem azt, amit a végén írtál, hogy kitartóan küzdesz, és értékes embernek tartod magad!


Nagyon sokan ennél jóval kisebb dolgok miatt is "sírnak", hogy nekik milyen szörnyű az életük, őket senki sem szereti, stb.


Te ezekből viszont erőt tudsz meríteni, és tovább küzdeni. Az élet részben erről szól, örök küzdelem! :)


Ami pedig a szerelmet illeti, tudom, hogy mondani könnyű, de szakíts meg vele minden kapcsolatot, aztán az idő majd segít. Nincs olyan módszer, hogy holnap elfelejtsd! De ha nem tartod vele a kapcsolatot, idővel elmúlhat az érzés, és találhatsz valaki mást!

2017. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!